Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 11:31:39

Незаконний обіг наркотиків додає роботи суддям Чернігівщини

14.03.2012   12:07

В судах Чернігівщини зростає кількість справ, пов'язаних із незаконним обігом наркотиків.

Про це на прес-конференції заявив голова Апеляційного суду Чернігівської області Садіг Тагієв.

"У нас іде стабільне зростання кількості справ, пов'язаних із незаконним обігом наркотичних засобів. Торік в області було розглянуто 588 таких справ, по 526-ти винесено вирок", - сказав він.

В Апеляційний суд, зокрема, надійшло 156 справ про наркотики, що на 35% більше, ніж у 2010 році.

За словами С. Тагієва, судді відмічають збільшення числа злочинів, пов'язаних із контрабандою наркотичних засобів територією України. Їх переміщують як в Росію та Білорусь, так і у зворотному напрямку. При цьому використовують різні види поштових відправлень, Інтернет, залучають водіїв рейсових автобусів. Інтернет, зауважив голова суду, дозволяє суб'єктам наркобізнесу застосовувати такі схеми, які ускладнюють правоохоронцям роботу з розкриття даних злочинів. Але, попри це, вона не припиняється.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1083516

Останні новини Чернігівщини

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

17 лютого: цей день в Україні і світі

17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25

День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини