Чернігівська міська виборча комісія визначила порядок розташування партій у виборчому бюлетені
Повідомляє член ТВК Олександр Гашпар.

№ 1 -"Свобода"
№ 2 - "Самопоміч"
№ 3 - БПП
№ 4 - "ДемАльянс"
№ 5 - "Оппозиційний блок"
№ 6 - "Громадянська позиція"
№ 7 - "Аграрна партія"
№ 8 - "5.10"
№ 9 - "Рідне місто"
№ 10 - "Республіка"
№ 11- "Батьківщина"
№ 12 - "РПЛ"
№ 13 -"Нова держава"
№ 14 - "Партія простих людей"
№ 15- "Укроп"
№ 16 - "Наш край"
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.