Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 09:39:46

Активність політичних сил на сучасному етапі виборчих перегонів проаналізували у прес-центрі "Місцеві вибори - 2015. Чернігівщина"

30.09.2015   18:23Агенцiя

До обговорення чернігівських експертів приєднався народний депутат України Олександр Черненко.

За словами народного депутата України на цих виборах можливі як «чорнуха» так і двійники кандидатів. Наразі більше трьох двійників одного з кандидатів на посаду міського голови Владислава Атрошенко вже зареєструвались для участі у передвиборчій гонці у Чернігові.

Але Олександр Черненко впевнений у тому, що така система відтягування голосів не дієва. Люди голосувати за підставних осіб не будуть. Це показав досвід минулих виборів, де були такі ж самі системи.

«Це технологія, яка абсолютно не працює. В принципі вона може відтягнути до двох відсотків голосів. Хоча тих декількох відсотків, які «перетягнуть» на себе двійники того чи іншого кандидата, може не вистачити», - сказав він.

Що стосується чорного піару, то пан Черненко вважає, що це роблять ті кандидати яким нема що розповісти хорошого про себе, про їх власні досягнення.

«Яскравий приклад Чернігівський золотий батон. Який нібито Атрошенко колись замовив Януковичу. Але ті, хто хоч трохи володіє Інтернетом знає хто і коли дарував цей батон», - зазначив нардеп.

Загалом на даному етапі виборчого процесу існують певні порушення і серед них є «чорнуха» та, навіть, шантаж кандидатів. Про це розповів політичний оглядач Юрій Паперний: «Під час брифінгу Начальник УМВС в Чернігівській області полковник міліції Едуард Альохін розповів, що фіксуються звернення про порушення і серед них є два напади на агітаційні намети. Їх скоювали підлітки віком до 12 років».

Також політичний оглядач зазначив, що виборчий бюджет певних чернігівських компаній вже на старті перевищив бюджети деяких парламентських компаній минулих років. Все це іде на дорогий чорний піар, купу наметів та на величезні тиражі агітаційних газет.

Експерти також прокоментували заяву чинного мера Чернігова Олександра Соколова, який балотується на посаду міського голови від політичної партії «Наш край». В заяві йдеться про те, що проти кандидата готуються провокації з використанням брудних технологій.

Юрій Паперний вважає заяву дуже дивною: «Провокацій ще не було, але ми вже все знаємо і про це застерігаємо». При цьому від кандидата роздають безкоштовні запрошення на каруселі та роздається комунальна газета в якості агітації.

Присутні експерти розгорнули активну дискусію стосовно порушень під час виборчих перегонів та журналістської етики.

За інф. прес-центру "Місцеві вибори 2015. Чернігівщина"

Останні новини Чернігівщини

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами 09:10

У березні сесійне засідання Чернігівської міської ради було скасоване через карантинні застереження, але наступна, квітнева сесія – готується.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 квітня до 8:00 8 квітня 2020 року.

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною 08:36

У Сновському районі стартували роботи з поточного середнього ремонту автошляху регіонального значення Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/- Сновськ-Корюківка-Семенівка-Костобобрів-Чайкине-/Н-27/.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися  1868 громадян Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини 08:19

Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби 08:03

Шостого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції на водоймах Чернігівського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.