Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 09:33:12

Презентація Програми розвитку "Чернігівська перспектива"

30.09.2015   12:27

29 вересня відбулася знакова подія в суспільному та політичному житті Чернігова. Чинний мер Олександр Володимирович Соколов та його згуртована команда представляли Програму розвитку міста "Чернігівська перспектива".

Із цією програмою від партії "Наш край" Олександр Соколов балотується на посаду мера свого міста, щоб забезпечити добробут кожного чернігівчанина в успішному місті.

У своєму короткому виступі Олександр Соколов наголосив, що він і його команда ідуть на вибори, щоб зберегти темпи оновлення рідного Чернігова.
"Наш край" – це партія захисту інтересів місцевих громад, яка підтримує ідеї фінансової децентралізації та посилення місцевого самоврядування. Ця політична сила на боці людей, а не олігархів», – запевнив чинний мер міста.
Також Олександр Володимирович поділився з громадою планами з модернізації транспортної та комунальної сфер, розказав про заходи із залучення інвестицій та окреслив своє бачення соціального й економічного зростання Чернігова.

Підтримати О.Соколова прийшли члени його команди, його однодумці, шановані чернігівчани. Стисло, лаконічно – як люди справи, а не любителі поговорити, – вони розказали про минулорічні досягнення та добрі справи міського голови.

Найбільш змістовно та переконливо виступив Куліда Василь, начальник служби безпеки "Райффайзен Банк Аваль".
Він наголосив на тому, що базовий принцип партії "Наш край" – турбота про людей. "Ми проти олігархату при владі, популізму та порожніх прожектів. Нас об’єднує ідея сильної громади, без чого неможлива сильна Україна. Це один із головних принципів нашої програми дій «Чернігівська перспектива». Чернігів мав сумний досвід обрання бізнес-мера в 20006 році. Що з цього стало – всі пам’ятаємо, депутатська недоторканність виявилась дорожчою за передвиборні обіцянки. Другого експерименту Чернігів не витримає, коли містом залишиться керувати невідома особа. Тому що бізнес-мер не складе депутатських повноважень, олігархи ведуть в місцеві органи менеджерів своїх бізнес-структур. «Наш край» – партія зрозумілих професійних людей. "Наш край" переможе!» – закінчив свою промову Василь Олександрович.

Також від команди Олександра Соколова виступив начальник фінансового управління, заступник мера Чернігова Віктор Бистров, який ще раз наголосив, що завдяки саме Олександру Володимировичу бюджетники забули про затримку виплат, а в соціальній сфері вже відчуваються поліпшення.

Сергій Вакуленко, заступник директора ПАТ "Чернігівавтосервіс", підтвердив плани кандидата в мери міста на залучення інвестицій у рамках Програми розвитку електротранспорту. А також нагадав, що Чернігів – єдине місто в України, де з далеких масивів жителів безкоштовно автобусами підвозять до центру.

Учасник АТО, майор, заступник командира військової частини А 2984 Максим Пилипенко звернув увагу на те, що Олександр Соколов дбає про військово-патріотичне виховання молоді та соціальний захист військовослужбовців, оскільки і сам не стояв осторонь бойових дій в Афганістані.

Насамкінець зустрічі Олександр Володимирович подякував усім присутнім за увагу і поспілкувався з присутніми на заході журналістами.


PR

Останні новини Чернігівщини

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами 09:10

У березні сесійне засідання Чернігівської міської ради було скасоване через карантинні застереження, але наступна, квітнева сесія – готується.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 квітня до 8:00 8 квітня 2020 року.

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною 08:36

У Сновському районі стартували роботи з поточного середнього ремонту автошляху регіонального значення Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/- Сновськ-Корюківка-Семенівка-Костобобрів-Чайкине-/Н-27/.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися  1868 громадян Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини 08:19

Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби 08:03

Шостого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції на водоймах Чернігівського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.