Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 21:23:01

Мер Чернігова Олександр Соколов зареєструвався у соціальних мережах

21.09.2015   22:10

Сьогодні чернігівський мер Олександр Соколов з’явився у соціальних мережах. В його акаунтах опубліковано відео-звернення, де міський голова обіцяє спілкуватися з усіма охочими.

Він повідомив, що відкрив свої сторінки на Фейсбуці і Вконтакті задля того, щоб більше спілкуватися з чернігівцями. Мер зазначив, що по можливості буде відповідати усім охочим.

 —  Я сподіваюся, що наше спілкування дозволить зробити управління Черніговом більш прозорим, — сказав Олександр Соколов.

Останнім часом соціальні мережі стали невід’ємною частиною життя сучасних людей. Не є виключенням і українські політики, які все активніше освоюють соціальні мережі, практично безпосередньо спілкуючись із виборцями.

PR

 

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини