Понад 5000 підписів за МИР і РОЗВИТОК зібрав "Опозиційний блок"
На Чернігівщині триває всеукраїнська акція "За мир і розвиток", яку розпочала партія "Опозиційний блок" по всіх куточках держави. Мета її - об"єднати небайдужих людей, що прагнуть миру та економічного благополуччя в Україні.
Голова чернігівської міської територіальної організації партії "Опозиційний блок" Олег Шеремет відзначив, що без миру не можливий розвиток держави. «Це абсолютно правильні речі і їх необхідно підтримувати, бо ми зараз говоримо про низькі соціальні стандарти, пенсії, зарплати. Підняти їх можливо в країні, яка розвивається» - наголосив політик.
До акції крім Чернігова вже приєднались м. Новгород-Сіверський, Семенівка, Прилуки, Ріпки та Ніжин. За словами організаторів, своє прагнення до миру висловили більше 5 тисяч мешканців області.
Інформаційні намети, де кожен охочий може поставити свій підпис за МИР і РОЗВИТОК також встановили у Новгород - Сіверському, Семенівці, Прилуках, Ріпках та Ніжині. Та на цьому, кажуть в місцевому осередку партії "Опозиційний блок" , зупинятися не збираються. Розширюватимуть географію по всій області.
«Ми зберемо 1 мільйон підписів по всій Україні і з цими підписами підемо до наших можновладців, ми змусимо їх припинити війну і в Україні повинен панувати мир!»- резюмував Олег Шеремет.
PR
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.