Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 15:52:36

Заступ і Наш край: разом на захисті рідної землі

03.09.2015   12:11Агенцiя

На Чернігівщині представники «Заступу» ідуть на місцеві вибори з політичною партією «Наш край»

Активісти аграрного об’єднання «ЗАСТУП»  на Чернігівщині приєднуються до політичної партії “НАШ КРАЙ” - об’єднання професіоналів, людей справи, до якого входять, сільські і селищні голови по всій Україні, мери обласних центрів, авторитетні місцеві лідери, народні депутати.

У той же час, керівництво “Заступу” заявило, що політична сила самостійно не братиме участі у чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних та міських голів. «Не маючи можливості сформувати ефективної більшості у місцевих радах, ми не хочемо бути статистами у безглуздому і руйнівному для країни змаганні між популізмом та радикалізмом, на яке перетворилася українська політика, - йдеться у заяві Правління політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП».

За словами Ірини Грозенко, одного з лідерів громадської організації «ЗАСТУПа» на Чернігівщині, програма реформ “За рідну землю!”, збігається з програмними постулатами політичної партії «НАШ КРАЙ». Саме тому, представники «ЗАСТУПУ» на Чернігівщині вирішили приєднатись до партії «НАШ КРАЙ». 25 жовтня у лавах саме цієї політичної сили заступівці будуть боротись за депутатські мандати до рад усіх рівнів, на посади сільських, селищних та міських голів.

26 серпня відбулась публічна презентація партії “НАШ КРАЙ” на Чернігівщині, лідерами якої стали Чернігівський міський голова Олександр Соколов та двічі губернатор, а нині заступник голови облради Валентин Мельничук. “Громади мають право самостійно розпоряджатися тим, що самі заробили, розвивати свої міста і села на свій розсуд відповідно до закону. Ми виступаємо за максимальне збереження і розширення прав нашого краю – Чернігівщини - в процесі децентралізації. Тільки так ми зможемо захистити рідну землю!”, - зазначив на презентації Валентин Мельничук.

Нині в усіх районах і містах області формуються команди партії «НАШ КРАЙ», і кожен може долучитись до вирішення важливих проблем свого села, селища, міста.

PR

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова притягнула до відповідальності місцевого мешканця за хуліганські дії біля виборчих дільниць

Поліція Чернігова притягнула до відповідальності місцевого мешканця за хуліганські дії біля виборчих дільниць 15:28

Поліцейські оперативно встановили особу чоловіка, який упродовж години вчинив правопорушення поблизу двох виборчих дільниць міста.

Брифінг щодо перебігу виборів у місті Чернігові та області

Брифінг щодо перебігу виборів у місті Чернігові та області 15:21

Олександр Ломако розповів про те, як тривають вибори в Чернігові. Отже, о 12.00 проголосувало 15-17% виборців. На думку політичної партії "Рідний дім", своїм правом на цих перегонах скористаються 40% виборців.

На Чернігівщині зникло 100 бюлетенів

На Чернігівщині зникло 100 бюлетенів 15:11

В дільничній виборчій комісії №740811 Михайло-Коцюбинської селищної громади виявили нестачу 100 бюлетенів, із 550 отриманих бюлетенів за кандидатів в депутати до Михайло-Коцюбинської селищної ради в Чернігівській області, про що повідомили спостерігачі ОПОРИ.

Чернігівські рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення чергових місцевих виборів

Чернігівські рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення чергових місцевих виборів 14:53

Моніторинг обстановки здійснюють 928 співробітники Управління ДСНС області та 148 представників місцевої, відомчої та добровільної пожежної охорони.

У день виборів поліція Чернігівщини негайно реагує на всі правопорушення

У день виборів поліція Чернігівщини негайно реагує на всі правопорушення 14:22

Поліцейські охороняють публічний порядок як на кожній виборчій дільниці, так і за їх межами по всій території області.