Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 10:22:15

Для збереження лісопарку "Кордівка" не вистачило голосу одного депутата

01.09.2015   15:51

На останній літній сесії Чернігівської міської ради, 28 серпня, серед іншого депутати розглядали й земельні питання. Громадськість, зокрема, цікавила доля «Кордівки».

Проте, коли діло дійшло до скандальної забудови, депутати порозбігалися. У результаті голосування не вистачило 1 голосу для прийняття рішення і тепер фірма-забудовник ТОВ «Єврокон Полісся» може у судовому порядку продовжити договір оренди землі.

 

Фірма-забудовник проводила опитування жителів мікрорайону Савчуки та навіть уклала угоду на будівництво із ними, обіцяючи відремонтувати їм за це під’їзди. Проте, незалежні опитування, які у тому числі робила і Радикальна партія Олега Ляшка, показали, що люди не бажають поруч зі своїми будинками бачити багатоповерхівку. Але депутати Чернігівської міської ради мають власну думку.

Проти волі чернігівців проголосували наступні депутати:

— Регіонали, які трансформуються в Опозиційний блок та «Наш край»: міський голова Олександр Соколов, відомий перевізник Сергій Вакуленко, начальник управління освіти Володимир Купріяненко;
— Директор школи №2, яка постійно підтримує провладну силу Тамара Касаткіна;
— Скандальна своєю прихильністю до сепаратистів Людмила Скоробагатько;
— Начальник дільниці за благоустроєм міста Aртем Стах (за зрубані дерева платять йому);
— Представник «Вєни» Віктор Сехін;
— «Громадська солідарність» — Валентина Трахтенберг (зараз її асоціюють з УКРОПом), яка має стосунки з «генералом тітушок» та представником «Вєни» Ігорем Рибаковим;
— Керівник «Чернігівводоканалу» Олександр Шкінь;
— Ректор педуніверситету Микола Носко;
— Купцов Валерій та позафракційна Надія Лозбень.
—  і, звісно, представник Компартії Іван Клановець.

Вони разом з тими депутатами, які зникли із зали до початку голосування, продовжили майбутні протистояння довкола проблеми «Кордівки». А, отже, зробили лісопарк епіцентром політичного піару.

Нагадаємо, що нещодавно до Чернігова приїздив Лідер Радикальної партії Олег Ляшко та разом із своєю командою повалив паркан навколо незаконної забудови у «Кордівці». Радикальна партія захищає інтереси жителів міста шляхом вуличної демократії, бо своїх представників у міській раді партія поки не має.

Незважаючи на скандали навколо лісопарку «Кордівка» та повальне невдоволення містян, висловити свою позицію до міськради прийшло не так багато людей. Чи то будній день так вплинув на кількість, чи що, але Радикальна партія здивована невеликою активністю чернігівців і закликає містян відстоювати свої інтереси хоча б на виборчій дільниці 25 жовтня, щоб обрати гідних представників народу, які будуть оберігати зелені зони Чернігова.

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.