Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 17:24:56

У Чернігівській міській раді обговорені організаційні питання щодо створення Центру надання адміністративних послуг

07.03.2012   10:05

6 березня у Чернігівській міській раді під керівництвом заступника міського голови-керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів міської ради з питань організаційно-кадрової роботи та державної реєстрації.

С. Віхров зауважив, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження плану заходів щодо реформування системи надання адміністративних послуг” передбачено створення Міських центрів надання адміністративних послуг.

Зважаючи на реалізацію державної політики щодо реформування системи надання адміністративних послуг, у Чернігові проведено інвентаризацію послуг, що надаються органами місцевого самоврядування, а також розроблено та затверджено стандарти адміністративних послуг.

Відповідно до розпорядження міського голови “Про режим роботи” години прийому громадян адміністративними органами збільшено: у вівторок і четвер – до 20 години, у суботу – з 10 до 16 години.

Учасники наради обговорили основні складові концепції створення Центру надання адміністративних послуг, зокрема: побудову ефективної системи надання адміністративних послуг, визначення реєстру адміністративних послуг та поліпшення механізму їх надання органами місцевого самоврядування.

Зазначено також, що завдяки створенню ЦНАП на практиці відбувається спрощення процедури надання таких послуг органами місцевого самоврядування та виконавчої влади всім категоріям споживачів: консультування одержувачів адміністративних послуг, прийом вхідних пакетів документів, їх обробка та видача результату послуги, а також, залучення представників виконавчих органів ради для вирішення спірних питань, що виникають в процесі надання адміністративних послуг.

Під час наради обговорені питання, що визначатимуть порядок взаємодії та документообігу між споживачами адміністративних послуг, координаторами й адміністративними органами.

Потребує вирішення питання підбору приміщення для розташування Центру надання адміністративних послуг, яке б відповідало рекомендаціям, що розроблені Мінекономрозвитку, створення програмного забезпечення для забезпечення документообігу, відстеження етапів проходження документів, контролю за термінами виконання. Крім того, приміщення має відповідати необхідним вимогам стосовно вільного та зручного доступу для осіб літнього віку та з обмеженими можливостями.

Станіслав Віхров акцентував увагу присутніх, що необхідність оптимізації процедур надання адміністративних послуг, у тому числі дозвільного характеру, є очевидною, проте потребує виваженого підходу, взаєморозуміння влади і громадськості, злагодженої роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди  Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 12:11

На території Чернігівського обласного збірного пункту пройшли урочисті заходи з нагоди відправки 15 новобранців до Головного навчального центру Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота.

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР 11:45

15 квітня, відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР на 2022 рік.