Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 12:26:58

Відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики

07.03.2012   09:59

6 березня у Козелецькому районі відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики, яке розглянуло питання “Про стан та заходи профілактики наркоманії в Чернігівській області”.

Участь у роботі комісії, яку провела її голова Олена Дмитренко, взяли голова районної ради Володимир Пономаренко, голова районної держадміністрації Леонід Мисливець, представники правоохоронних органів області, оздоровчих та освітніх закладів.

Питання, винесене на порядок денний, вкрай турбує всіх мешканців області. Неодноразово воно порушувалося і на пленарних засіданнях обласної ради. Адже, хоча упродовж 2010-2011 років правоохоронними органами Чернігівщини і вживалися заходи щодо запобігання поширення наркоманії, ситуація у сфері незаконного обігу наркотичних засобів залишається напруженною. Як зазначали виступаючі, протягом 2011-го за незаконні операції з наркотиками було порушено 998 кримінальних справ, а за збут – 396.

Найбільшу кількість таких злочинів було викрито працівниками Чернігівського міського відділу УМВС – 161, Прилуцького МВ УМВС – 33, Ніжинського МВ УМВС – 28, Козелецького районного відділу УМВС – 27, найменшу – працівниками Срібнянського, Талалаївського – 3, Куликівського – 4, Борзнянського, Носівського, Сосницького районних відділів – 5.

Відповідну інформацію щодо профілактичних заходів, пов’язаних з наркоманією, членам постійної комісії надали начальник Козелецького РВ УМВС Михайло Грищенко, співробітник ОБНОН УМВС України в області Максим Піщур, прокурор Козелецього району Олег Сліпачук та головний лікар Козелецької ЦРЛ Олександр Сорочук.

Після детального обговорення питання порядку денного депутати прийняли відповідні рекомендації. Зокрема, обласній прокуратурі та обласному управлінню МВС пропонується вжити організаційних і практичних заходів щодо покращання роботи з протидії наркозлочинності, виявлення та перекриття каналів постачання наркосировини в область; посилити контроль за додержанням вимог чинного законодавства з боку посадових осіб сільгосппідприємств, які здійснюють культивування маку опійного на території області; спільно із зацікавленими відомствами активізувати роботу з виявлення та попередження фактів незаконного обігу наркотичних засобів, в тому числі і на території розважальних закладів.
Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації – вжити заходів щодо укомплектування всіх наркологічних кабінетів при районних лікарнях області лікарями-наркологами, а управлінню освіти і науки ОДА – посилити контроль за роботою педагогічних колективів по проведенню профілактичних заходів у навчальних закладах щодо недопущення вживання і розповсюдження наркотичних засобів та психотропних речовин серед учнівської молоді.

Останні новини Чернігівщини

08:10

У житті іноді трапляється так, що перед людиною, яка шукає роботу, постає нелегкий вибір: погоджуватися на першу-ліпшу вакансію, хай навіть з меншими зарплатою і кар’єрною перспективою, чи чекати на якусь кращу пропозицію?

Благодійний фонд «Рокада» планує відновити до пів тисячі будинків в обласному центрі — роботи вже тривають 08:09

За підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців благодійний фонд «Рокада» поступово відновлює приватні будинки в Чернігові.

Чернігівські рятувальники завітали до маленьких школярів 08:07

Днями співробітники Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели урок із мінної безпеки для учнів молодшого класу загальноосвітньої школи №34, що в обласному центрі.

За тиждень на Чернігівщині виявлено 573 вибухонебезпечні предмети

За тиждень на Чернігівщині виявлено 573 вибухонебезпечні предмети 08:04

Триває розмінування території області. За минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС 69 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 573 такі предмети.

Чернігівці дізналися про реліквії, що пов’язані зі Святителем Феодосієм і зберігаються в обласному історичному музеї 08:03

У Чернігові є легенда: поки мощі Святителя Феодосія перебувають у місті, його жителям не загрожують ні епідемії, ні голод, ні стихійні лиха.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини