Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 21:57:58

Відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики

07.03.2012   09:59

6 березня у Козелецькому районі відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики, яке розглянуло питання “Про стан та заходи профілактики наркоманії в Чернігівській області”.

Участь у роботі комісії, яку провела її голова Олена Дмитренко, взяли голова районної ради Володимир Пономаренко, голова районної держадміністрації Леонід Мисливець, представники правоохоронних органів області, оздоровчих та освітніх закладів.

Питання, винесене на порядок денний, вкрай турбує всіх мешканців області. Неодноразово воно порушувалося і на пленарних засіданнях обласної ради. Адже, хоча упродовж 2010-2011 років правоохоронними органами Чернігівщини і вживалися заходи щодо запобігання поширення наркоманії, ситуація у сфері незаконного обігу наркотичних засобів залишається напруженною. Як зазначали виступаючі, протягом 2011-го за незаконні операції з наркотиками було порушено 998 кримінальних справ, а за збут – 396.

Найбільшу кількість таких злочинів було викрито працівниками Чернігівського міського відділу УМВС – 161, Прилуцького МВ УМВС – 33, Ніжинського МВ УМВС – 28, Козелецького районного відділу УМВС – 27, найменшу – працівниками Срібнянського, Талалаївського – 3, Куликівського – 4, Борзнянського, Носівського, Сосницького районних відділів – 5.

Відповідну інформацію щодо профілактичних заходів, пов’язаних з наркоманією, членам постійної комісії надали начальник Козелецького РВ УМВС Михайло Грищенко, співробітник ОБНОН УМВС України в області Максим Піщур, прокурор Козелецього району Олег Сліпачук та головний лікар Козелецької ЦРЛ Олександр Сорочук.

Після детального обговорення питання порядку денного депутати прийняли відповідні рекомендації. Зокрема, обласній прокуратурі та обласному управлінню МВС пропонується вжити організаційних і практичних заходів щодо покращання роботи з протидії наркозлочинності, виявлення та перекриття каналів постачання наркосировини в область; посилити контроль за додержанням вимог чинного законодавства з боку посадових осіб сільгосппідприємств, які здійснюють культивування маку опійного на території області; спільно із зацікавленими відомствами активізувати роботу з виявлення та попередження фактів незаконного обігу наркотичних засобів, в тому числі і на території розважальних закладів.
Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації – вжити заходів щодо укомплектування всіх наркологічних кабінетів при районних лікарнях області лікарями-наркологами, а управлінню освіти і науки ОДА – посилити контроль за роботою педагогічних колективів по проведенню профілактичних заходів у навчальних закладах щодо недопущення вживання і розповсюдження наркотичних засобів та психотропних речовин серед учнівської молоді.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини