Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 22:57:06

Опозицію відмовляють від походу на вибори декількома колонами

07.03.2012   09:49Агенцiя

Громадські та політичні організації Чернігівщини і Донеччини звернулися до опозиції із закликом йти на вибори єдиним списком.

Відповідні заяви були підписані 5 березня під час круглих столів, які відбулися в обласних центрах, повідомляє прес-служба ГІ “Оновлення країни”.

Серед підписантів – громадська ініціатива “Оновлення країни”, Чернігівська обласна організація та Макіївська міська організація політичної партії “За Україну!”, Чернігівська крайова організація Української республіканської партії, Чернігівська міська організація “Українська студентська спілка”, Харцизька міська організація “Нашої України”, представники Харцизької організації “Фронту Змін” та інші

У спільній заяві активісти Чернігівських громадських та політичних організацій висловлюють свою незгоду з ідеєю “походу опозиції на вибори декількома колонами”. Вони вважають таке рішення помилковим та таким, що несе загрозу Україні.

“Тільки єдиний опозиційний список може здобути перемогу на парламентських виборах і забезпечити основу для перемоги проукраїнського кандидата на строкових або дострокових президентських виборах. Ми закликаємо об’єднатися всі патріотичні сили, які входять у КОД!”, – йдеться у заяві.

Громадсько-політичні діячі Донеччини закликали опозицію до створення єдиної проукраїнської партії, адже, на їх думку, старі партійні форми вичерпали себе.

“Потрібно переосмислити організаційні та ідеологічні основи демократичного руху. Насамперед, йдеться про створення єдиної опозиційної партії, об’єднаного національного демократичного руху, до якого мають увійти не лише політики, а й авторитетні громадські діячі”, – йдеться у заві донеччан.

Крім того, активісти заявили про формування громадської мережі “Український вибір”, яка має на меті підтримати на місцевому рівні ініціативи КОД та спільно боротися за чесні вибори.

http://www.unian.net/ukr/news/490250-opozitsiyu-vidmovlyayut-vid-pohodu-na-vibori-dekilkoma-kolonami.html

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини