Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 14:18:43

За результатами перевірок складено 85 протоколів про адміністративні правопорушення

06.03.2012   09:47Агенцiя

Протягом лютого інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 174 перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 76 об’єктах різної форми власності, з них комплексно – 46.

До адміністративної відповідальності притягнуто 87 осіб. Матеріали однієї справи передано до правоохоронних органів.

Загальна сума накладених штрафів склала 12,053 тис.грн., стягнуто 11,628 тис.грн., відсоток стягнення складає 96%, у тому числі при проведенні перевірок:
– у сфері поводження з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 31 особу. Накладено штрафів на суму 4,318 тис.грн., стягнуто 5,865 тис.грн., відсоток стягнення складає 136%;
– у сфері державного контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 24 осіб. Накладено штрафів на суму 3,655 тис.грн., стягнуто 1,887 тис.грн., відсоток стягнення складає 52%;
– у галузі надрокористування (в т.ч. підземні води) до адміністративної відповідальності притягнуто 16 осіб. Накладено штрафів на суму 2,023 тис.грн., стягнуто 1,530 тис.грн., відсоток стягнення складає 76%.
За результатами інспекційної діяльності у лютому, пред’явлено 7 претензій та позовів за екологічні збитки на загальну суму 21,705 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 22,305 тис.грн.

За поточний період в пунктах пропуску через державний кордон перевірено 6743 одиниці пересувних транспортних засобів та 2670 вагонів.

Здійснено екологічний контроль 25277,5 тони вантажів та радіологічний контроль 227289,4 тон вантажів.

За порушення природоохоронного законодавства у лютому Держекоінспекцією у Чернігівській області тимчасово призупинено виробничу діяльність підприємця з експлуатації стрічкового та вздовж обрізного станків по розпилюванню деревини через відсутність дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.

Тетяна Войтенко

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.