Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 11:24:42

Комісія запропонувала Чернігівщині передавачі для відновлення мовлення

19.08.2015   12:23Агенцiя

18 серпня в Міністерстві інформаційної політики України під час чергового засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення під головуванням заступника Міністра інформаційної політики Тетяни Попової було обговорено питання щодо виділення передавальної апаратури для Запорізької і Чернігівської областей.

У зустрічі взяли участь представники Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Державного комітету телебачення і радіомовлення, СБ України, Чернігівської та Запорізької ОДА.

Під час зустрічі Комісія прийняла рішення про виділення передавачів для відновлення мовлення українських телеканалів для Запорізької і Чернігівської областей. Заступнику голови Запорізької ОДА Едуарду Гугніну та директору департаменту інформаційної політики Чернігівської ОДА Подорвану Андрію члени Комісії порадили виділити кошти з місцевих бюджетів на закупівлю фідерів і антен, необхідних для включення запропонованих передавачів, або, за необхідності, звернутися до юристів МІП для підготовки постанови Кабінету Міністрів України для виділення коштів.

Аналогічну пропозицію щодо виділення передавачів отримали Херсонська та Одеська ОДА у відповідь на їх письмові звернення.

До Міністерства інформаційної політики України регулярно надходять звернення-скарги щодо мовлення заборонених російських телеканалів, на які Комісія оперативно реагує та пропонує варіанти вирішення проблем. Крім того, ведуться перемовини з приватними каналами щодо закупівлі ними додаткового обладнання та спроможності сплачувати за електропостачання для трансляції в зоні, де не достатньо мовлення українських телеканалів.

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 10:50

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі 10:36

Чернігівці мають можливість обрати найкращі, на їх думку, 3 великих та 3 малих проєкти і віддати за них свій голос.

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу "ІСКА" 10:16

З 17 по 20 вересня у Чернігові проходить Чемпіонат України з кікбоксингу «ІСКА» серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку.

"Велике прибирання" на Чернігівщині: Богдан Боруховський прибирав берег р. Стрижень 10:10

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський спільно із Юрієм Болоховцем та Шустом долучився до проведення Міжнародного дня чистих берегів на Чернігівщині.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою 09:58

20 вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства.