Акція "Першокласник" у Деснянській районній раді
11 серпня голова Деснянської районної у місті Чернігові ради Юрій Горбань вручив рюкзаки зі шкільним приладдям 16 першокласникам.
Це - діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які йдуть до першого класу.
Кошти в сумі 13200,00 гривень були виділені з місцевого бюджету дітям, які виховуються в сім’ях опікунів та в прийомних сім’ях і проживають на території Деснянського району.
Акція "Першокласник" проводиться в районі з 2003 року.
Останні новини Чернігівщини
Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20
Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.