Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 21:03:39

Нова очільниця Департаменту економічного розвитку приступила до роботи

12.08.2015   13:36Агенцiя

Відсьогодні директоркою Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації є Юлія Свириденко. Напередодні трудовому колективу департаменту її представив голова ОДА Валерій Куліч.

Юлія Анатоліївна Свириденко у 2008 році здобула кваліфікацію магістра з менеджменту антимонопольної діяльності в Київському національному торговельно-економічному університеті, після чого працювала провідним фахівцем юридичного відділу та економістом на декількох потужних підприємствах, має управлінський досвід у приватних організаціях. Вона вільно володіє англійською мовою, на базовому рівні – китайською. З травня цього року – радник голови ОДА.

«Перед нами постають усе нові й нові завдання і ми маємо бути готові до їх виконання завчасно прогнозуючи розвиток подій, опановуючи сучасні методики і досвід. Переконаний, що разом із Юлією Анатоліївною, з якою ви співпрацюєте вже кілька місяців, колектив департаменту впорається і йтиме в ногу з часом», – звернувся до працівників Департаменту економічного розвитку голова ОДА Валерій Куліч.

У свою чергу новопризначена директорка департаменту Юлія Свириденко коротко звернулася до колег: «Роботи багато, хто дійсно хоче працювати – будьте впевнені, що робота буде. І з того, що я вже побачила, потенціал департаменту значно недооцінений, постараємося разом реалізувати його якомога ефективніше».

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини