Валерій Куліч про правила дії влади у виборчий період: "Участі в шоу – не брати. Забезпечити права і свободи громадян"
Виборчий процес у 205 виборчому окрузі, що в Чернігові, добігає кінця. Результати ще не оголошені, триває робота відповідних комісій, але день голосування минув, і, на думку голови ОДА Валерія Куліча, не за найгіршим сценарієм.
– Валерію Петровичу, як ви оцінюєте перебіг дня голосування?
– Для мене, у виборах які відбувалися, було два пріоритети і, відповідно, два показники для оцінки проведення дня голосування. Це – доступність права вибору для громадян і їхня безпека. Загалом це взаємопов’язані речі, які складають комплекс того, що має забезпечити влада. Спільними зусиллями правоохоронців, активістів і влади – я вважаю – ми впоралися: сценарії, які могли б нести небезпеку громаді – не відбулися, всі охочі проголосували. А решта – всі ці політичні шоу і технології – не справа облдержадміністрації і мене, як голови. Це прямі стосунки кандидатів і їх виборців.
Тому, аналізуючи перебіг подій, думаю нам таки вдалося виконати свою роботу і не влізти у непритаманні виконавчій владі політичні справи.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.