Айвазовська заявила про спроби видалити представників "Опори" з дільничних виборчих комісій
Координатор громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська переконана, що фальшиві посвідчення ЗМІ, які з'явилися на виборчих дільницях, покликані видалити представників організації із приміщень для голосування.
Ідеться, зокрема, про псевдожурналістів із підробленими посвідченнями видання "Точка зору", головним редактором якого є сама Ольга Айвазовська.
"Сьогодні з 8 ранку наші представники фіксували осіб специфічної зовнішності із підробленими посвідченнями колег з комітету виборців України так званої газети "Точка зору", яка зареєстрована. У громадянської мережі "Опора" також є офіційне видання, яке в законний спосіб зареєстровано Міністерством юстиції України ще в 2007 році", - додала Айвазовська.
З її слів, зараз складаються акти щодо неправомірності дій представників організації та недостовірності посвідчень:
"Зважаючи на те, що в Чернігів приїхала велика кількість невстановлених осіб, у тому числі – із підробленим посвідченням засобів масової інформації - як я розумію - проти представників громадянської мережі "Опора" сьогодні чиняться дії для того, щоб після 20 години вони були видалені з приміщень для голосування і не засвідчували етап чесного чи нечесного підрахунку голосів", - зазначила вона.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.