Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 22:43:10

КВУ вимагає у МВС розслідувати факти підробки журналістських посвідчень на довиборах в ОВО № 205

26.07.2015   12:44Агенцiя

ВГО «Комітет виборців України» вимагає від керівництва Міністерства внутрішніх справ розпочати розслідування щодо присутності на виборчих дільницях по ОВО № 205 псевдожурналістів спортивної зовнішності із посвідченнями журналістів газети ВГО КВУ «Точка зору».

Комітет виборців України наголошує, що Центральна виборча комісія надала ВГО КВУ дозвіл спостерігати на довиборах в ОВО №205 і всі спостерігачі ВГО КВУ були зареєстровані як офіційні спостерігачі в окружній виборчій комісії. Жодного іншого офіційного посвідчення КВУ не надавалось.

Ми розцінюємо факт появи псевдожурналістів із посвідченнями газети ВГО КВУ як спробу окремих осіб реалізувати дії кримінального характеру, прикриваючись ім’ям авторитетної громадської організації.

КВУ наголошує на важливості невідкладного розслідування цих справ з тим, щоб присутність псевдожурналістів спортивної зовнішності не стала механізмом зриву голосування та подальшої криміналізації виборчого процесу в ОВО №205.


Генеральний директор ВГО КВУ, Олексій Кошель

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини