Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:16:00

Про висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та міських органів державної влади на сторінках газети "Чернігівські відомості"

29.02.2012   11:22Агенцiя

Метою діяльності комунального підприємства "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради є об'єктивне висвітлення діяльності Чернігівської міської ради, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, поширення об'єктивної інформації про політичне, соціальне, економічне, культурне та духовне життя міста. Про це доповідала сьогодні на розширеній міській нараді директор - редактор комунального підприємства Ірина Мокроусова.

Минулого року видано 52 номери газети загальним накладом майже 224 тисячі примірників. У кожному з номерів розміщувалася інформація щодо діяльності органів місцевого самоврядування та міських органів державної виконавчої влади - висвітлення роботи сесій, засідань виконкому, постійних депутатських комісій, інформації управлінь та відділів міської ради, а також Новозаводської та Деснянської районних у місті рад.

Зокрема, це роз'яснювальні та інформаційні матеріали районних управлінь праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, повідомлення про гарячі телефонні лінії, інформації районних рад про повідомну реєстрацію колективних договорів, повідомлення відділів у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, про місце зустрічі з виборцями депутатів районних рад тощо.

Спільно з відділом сприяння діяльності депутатів "Відомості" продовжують втілювати у життя проект під назвою "Віч-на-віч", що має на меті знайомство наших читачів зі своїми обранцями як з особистостями, чим вони живуть у повсякденні, чим захоплюються. Протягом року висвітлювалися звіти депутатів (фракцій) перед виборцями, участь депутатів у міських і благодійних заходах, публікувалися звернення депутатських фракцій, коментарі депутатів та інтерв'ю на різноманітні актуальні теми.

Що стосується оприлюднення офіційних документів - рішень виконкому, сесій міської ради - редакція намагається не тільки надрукувати офіційний документ, а й отримати по ньому роз'яснення у відповідальних осіб. Це стосується виконання міського бюджету, перспектив житлово-комунальної галузі, соціально-економічного розвитку міста та ін.

На сторінках газети з різних питань діяльності і життя громади виступали Чернігівський міський голова Олександр Соколов і його заступники, начальники управлінь, газета розповідала про особисті прийоми міського голови і його заступників, акцентувала увагу на найбільш актуальних проблемах чернігівців.

Вже не перший рік працює власний проект "Відомостей" під назвою "Приймальня", який користується беззаперечною популярністю серед читачів. На сторінках газети на їх запитання відповідають заступники міського голови, голови Новозаводської та Деснянської у м. Чернігові рад та інші.

Журналісти "Чернігівських відомостей" беруть активну участь у нещодавно започаткованому Всеукраїнською громадською організацією "Український журналістський фонд" проекті - медіа-клуб "На власний погляд". На переконання І. Мокроусової, у рамках цих зустрічей представники редакцій не просто вживу спілкуються з високопосадовцями та народними депутатами, а й мають можливість донести до них проблеми свого регіону.

Значна увага на сторінках газети приділяєтья висвітленню роботи комунальних служб, які забезпечують життєдіяльність міста. Публікуються матеріали, підготовлені за листами і зверненнями чернігівців, виступи керівників, інформаційні матеріали комунальних підприємств міста.

Кореспонденти "Відомостей" систематично готують як тематичні сторінки "Освіта", так і окремі матеріали - розповіді про чернігівські школи, дошкільні навчальні заклади, конкурси і семінари, що проводило міське управління освіти. На сторінках "Відомостей" надається слово керівникам, педагогам і вихователям освітянських закладів.

 "Відомості" також приділяють значну увагу висвітленню різноманітних культурних подій нашого міста. Це тематичні сторінки "Культура" чи "Культурний простір", або окремі матеріали про виставки і вернісажі, різноманітні фестивалі і проекти, що відбувалися у нашому місті.

Не залишаються поза увагою кореспондентів газети і загальноміські свята - День міста, "Масляна", "Проводи зими", Свято Івана Купала, традиційна щорічна виставка квітів і плодів, приурочена до святкування Дня незалежності України т інші.

Вже другий рік поспіль журналісти "Відомостей" готують цикл матеріалів під рубрикою "Згадати все" про історичну спадщину Чернігова. Написанню матеріалів передує копітка робота в архіві, бібліотеці, зі спогадами чернігівців, кожна публікація ілюстрована оригінальними фотографіями тих часів з колекцій чернігівських краєзнавців.

"Відомості" традиційно приділяють увагу висвітленню різноманітних спортивних подій нашого міста та, взагалі, в Україні чи за кордоном, якщо в них брали участь наші чернігівські спортсмени.

Традиційно також у газеті висвітлюються проблеми охорони здоров'я, діяльності ветеранських організацій, громадських оргнізацій міста. Багато уваги журналісти приділяють тематичним сторінкам "Людина і закон", "Споживач", журналістським розслідуванням з проблемних питань, актуальним інтерв'ю, зустрічам на сторінках газети з різними непересічними особистостями, розповідям про непрості долі наших земляків.

Редактор газети нагадала присутнім, що вже три роки працює сайт газети "Чернігівські відомості", на якому розміщуються не тільки матеріали з традиційних рубрик, а й, також,  рішення сесій, виконкомів та інші офіційні документи.

 

За інформацією редакції Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості"
 

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.