Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 12:05:53

Люди вважають роздачу продуктових наборів справжнім підкупом – експерт

21.07.2015   17:47

У Чернігові представили результати дослідження виборчої кампанії, яке проводять громадські активісти. Так, за словами Вадим Антошина мешканці міста ідентифікують роздачу продовольчих пайків, як підкуп виборців.

Кількість респондентів, якідотримуються такої думкисуттєво збільшилася в останній тиждень, коли у місті з’явилися пункти роздачі продуктів. – Люди знають, що це такий же підкуп, як і видача грошей, все прекрасно розуміють, знають про можливу кримінальну відповідальність - пояснив експерт. Паспортні дані, які люди залишали в обмін на продуктові пакети, почали використовуватися у банках.

Експерти не відкидають можливостей оформлення на ці паспорти кредитів. Утім, згідно результатів досліджень більшість чернігівців вважають роздачу продуктових наборів приниженням людей.Також за словами Антошина, чернігівці дуже занепокоєні посиленням силових протистоянь у Чернігові. Люди почали побоюватись повторення ситуації в Мукачевому. – Наявність людей в камуфляжі на вулицях Чернігова дуже непокоїть чернігівців, - наголосив Вадим Антошин.

За словами Олександра Бондарєва, останнім часом збільшилася кількість скандальної інформації про кандидатів, які вони самі проти себе друкують. Експерт називає це звичайною маніпуляцією, покликаною викликати обурення людей проти конкурентів та проголосувати за того, хто маніпулює у такий спосіб. – У останній тиждень ми очікуємо активізації технічних кандидатів, які будуть працювати проти основних конкурентів. Буде багато чорного піару, брудної агітації. Ми очікуємо посилення силових протистоянь, - пояснив Олександр Бондарєв.


Сана Бойко

PR

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини