Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 02:36:34

Щодо ситуації, яка сталася навколо Чернігівського Громадського ТВ

20.07.2015   13:38Агенцiя

Шановні глядачі. Хочемо проінформувати вас щодо ситуації, яка сталася навколо Чернігівського Громадського ТВ.

Учора ми отримали повідомлення від київського Громадського ТВ з приводу того, що вони мають намір розірвати з нами договірні відносини. Це сталося на тлі активного висвітлення нами виборчого процесу на 205 окрузі.

Інформуємо вас про наступне. Хоча деякі наші волонтери в свій вільний час займаються зйомкою не тільки для Громадського ТВ, у наших матеріалах немає і ніколи не було джинси та замовних сюжетів. Усі особи, які мають посвідчення журналістів Громадського ніколи не виконували політичних замовлень брудного характеру та не публікували їх від імені Громадського. На наш канал неодноразово чинився тиск від різних політичних сил із приводу розміщення заказних матеріалів, але у ВСІХ випадках від нас була відмова.

Громадське Київа мотивує розірвання відносин можливим конфліктом інтересів, який може виникнути. Разом з тим, протягом півтора місячної роботи з висвітлення виборів, конфліктів не було і не буде та на об`єктивне висвітлення подій не впливає і не вплине.

Наразі, ми вважаємо звинувачення Київського Громадського в нашу адресу – не справедливими. Ми до сьогодні не отримали власний грант і не можемо надати зарплатню нашим волонтерам та перевести їх на постійній основі як журналістів «Громадського телебачення: Чернігів». Тож звинувачувати їх у тому, що вони мають ще роботу – не можемо ні в якому разі. Станом на 15.07.2015 р. від міста ми отримали фінансову підтримку у розмірі 350 грн.00 коп. Крім того, містяни нам допомогли офісною технікою і за це їм велика шана і спасибі від всіх нас.

Оскільки, ми не маємо ніякого права вимагати від Київа чогось, ми вирішили повернути надане нам обладнання і припинити використовувати символіку Громадського, т.я. це пов`язано з умовами договору.

Крім того, у нас виникли питання до представників Громадського з приводу їхньої недовіри щодо об’єктивності висвітлення нами подій, що відбуваються зараз у 205 окрузі на проміжних парламентських виборах народного депутата України. Ми вважаємо, що всі опубліковані нами матеріали є максимально об’єктивними та можемо надати всі чорнові матеріали тим особам, які в цьому не впевнені, аби вони переконалися самі.

Ця подія ні яким чином не вплине на наше відношення на саме Громадське телебачення, ні на відношення до його колективу і керівного складу, ні на редакційну політику. Ми поважаємо засади і принципи роботи Громадського і саму ідею вільних медіа.

Дякуємо за довіру всім хто нас підтримує і вірить в нас. Продовжуємо працювати.Громадське.CN

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.