Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 13:55:37

Проходить шоста хвиля мобілізації до Збройних Сил. ВІДЕО

18.07.2015   10:59Агенцiя

Близько тисячі шестисот чоловік в області – такий план шостої хвилі мобілізації до Збройних Сил. Це багато, якщо враховувати низьку щільність населення на Чернігівщині.

Причина такого високого плану в тому, що фактично мобілізовані в шостій хвилі мають замінити демобілізованих, яких забирали служити в третій хвилі, а це велика кількість людей, розповідає заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький. На сьогодні план виконаний приблизно на чверть.

Під час мобілізації призовників (молодого поповнення) і тих, хто вже служив, набирають приблизно порівну. При цьому військовослужбовців строкової служби до зони бойових дій не відправляють, нагадує представник військкомату.

У трьох районах області є по кілька випадків, коли сільські голови та керівники організацій не оповіщують громадян про мобілізаційні заходи, таким чином не виконуючи вимог закону. Інформацію щодо цього спрямовують до правоохоронних органів.

Найбільші групи громадян, які не підлягають мобілізації, – це заброньовані на своєму підприємстві працівники, батьки, які утримують трьох і більше неповнолітніх дітей, студенти й аспіранти денної форми навчання, ті, хто утримує дитину-інваліда, опікуни дітей-сиріт.

З початку збройного конфлікту на сході в області мобілізовано понад дев’ять тисяч чоловік.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.