Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 22:40:39

Експерти назвали головні загрози виборів в Чернігові

17.07.2015   17:28

Чернігівський політклуб обговорив події виборчої кампанії по 205 округу. Брудні технології, підкуп, загрози зриву, технічні кандидати – все це стало реальністю для чернігівських довиборів.

Громадські діячі та представники ЗМІ вказали на найбільші загрози виборів.

Ситуацію за тиждень до виборів описав голова чернігівського політклубу Олександр Рись. «Чернігів став ареною брудних технологій, підкупу і маніпуляцій. Всеукраїнський фактор робить напругу кампанії максимальною. Саме тому ми бачимо заборонені прийоми ведення агітації, продуктові набори, технології підкупу, а головне загрозу силового сценарію».

Олександр Рись назвав дві основні загрози виборів у Чернігові:

-  Зрив виборів. Найголовніша загроза, якій потрібно протидіяти спільними зусиллями громадськості і правоохоронних органів. В усіх конфліктних ситуаціях ми бачимо присутність спортивних молодиків, ми бачимо якісь дивні замінування, є заяви про присутність в місті завезених бойовиків і тітушок. Все це створює реальну загрозу проведенню виборів.

-  Підкуп виборців. Продуктові набори викликали обурення усієї України. Правоохоронні органи мають оперативно реагувати на усі факти підкупу.

До дискусії долучились громадські діячі та представники ЗМІ Чернігова.

Зокрема, гарячою темою стало нічне блокування автомобіля з грошима і набоями. Команда Корбана звинувачує штаб Березенка в підкупі виборців. В той же час, представники Березенка кажуть, що це зовсім не їх автомобіль і вони не мають до нього ніякого відношення. Експерти відзначили бездіяльність міліції в даній ситуації.

Учасники зустрічі засудили брудні технології та закликали кандидатів в депутати не допустити силового сценарію на виборах.

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.