Відбулись урочисті проводи до лав збройних сил України 52 призовників
В Чернігові відбулись урочисті проводи до лав збройних сил України 52 призовників, які проходитимуть військову службу в 101 бригаді охорони і президентському полку
У ході призовної кампанії “Осінь-2011” з Чернігова до лав Збройних Сил України та інших військових формувань буде відправлено 865 юнаків.
Сьогодні на площі поблизу військово-історичного музею відбулись урочисті проводи 52 призовників, які проходитимуть службу в Президентському полку і 101 бригаді охорони.
З нагоди урочистості юнаків привітали заступник начальника управління сім’ї та молоді Чернігівської обласної державної адміністрації Борис Атрощенко, начальник центру особового складу Територіального управління “Північ” полковник Ігор Тищенко, обласний військовий комісар полковник Костянтин Нікулін, представники ветеранських організацій, управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області, вихованці ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.
Учні загальноосвітньої школи №3 та вихованці військово-патріотичного клубу імені капітана Востришева “Щит княжого міста”, який очолює учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, педагог-організатор Анатолій Самсоненко, вручили призовникам подарунки від Чернігівської обласної державної адміністрації.
Святкового настрою присутнім додали концертні номери артистів академічного ансамблю пісні і танцю “Сіверські клейноди” Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм та показове виконання прийомів рукопашного бою військовослужбовцями підрозділу спеціального призначення патрульної роти 3-го стрілецького батальйону внутрішніх військ. Музичне ж супроводження заходу здійснював військовий оркестр 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту.
Під час урочистостей полковник Костянтин Нікулін за зразкову службу вручив Подяку командувача Сухопутних військ ЗС України Павлу Нікитченко, який нещодавно завершив проходження строкової військової служби. Сержант Нікитченко служив командиром відділення у Президентському полку, за рік у погонах неодноразово заохочувався командуванням, брав участь в урочистих маршах і парадах, змужнів і має багато друзів, з якими і зараз підтримує добрі стосунки.
На завершення проводів прозвучала команда: “До урочистого маршу!”. Призовники вперше пройшли стройовим кроком повз командування облвійськкомату та гостей. Попереду рік військової служби.
Останні новини Чернігівщини
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.
В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41
За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.
5 січня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».