Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 21:02:12

Микола Звєрєв: "205 округ - це мій майдан номер три". ВІДЕО

01.07.2015   21:03Агенцiя

У середу 1 липня відбулася прес-конференція кандидата в народні депутати, голови обласної ради Миколи Звєрєва. Він привітав всіх кандидатів в народні депутати та закликав їх до чесної та демократичної боротьби за депутатський мандат.

Також Микола Вікторович наголосив на тому, що влада Чернігова повинна забезпечити проведення демократичних виборів.

В ході прес-конференції Микола Звєрєв повідомив, що йде у відпустку для проведення своєї передвиборчої кампанії, чим демонструє виконання закону та запобігає використанню адмінресурсу у своїй боротьбі.

- Хочу привітати з рекордом, який встановлений в українській політиці: для участі у виборах на 205 окрузі зареєструвалося 127 кандидатів. Це говорить про те, що Чернігівщина є надзвичайно привабливим краєм, ми відстояли демократію, не піддалися сепаратизму, разом пройшли Революцію гідності. І сьогодні на теренах України – Європейського простору – Чернігівщина продемонструвала себе як край, який став щитом на північному сході України, який довів, що чернігівці є патріотами. Ми пройшли багато випробувань. Революція продовжується. Зараз у мене таке відчуття, що мій перший майдан був на Майдані, другий – це боротьба за місцеве самоврядування, за реформи і зміни в країні. І одна із моїх особистих причин чому я йду на вибори - відчуваю, що боротьба продовжується. І округ 205 – це мій майдан номер три, - сказав Микола Звєрєв.

Чернігівський 205 округ стає знаковим для політикума України. Політик вважає, що це знакові вибори для українського суспільства і саме тут впливові фінансово-промислові групи, політичні клани, політичні партії та потужні групи проводять власні змагання і фактично влаштовують у Чернігові репетицію майбутніх місцевих виборів.

На думку Миколи Звєрєва деякі кандидати, фактично стали політичними окупантами. А використання адмінресурсу, створення спеціальних умов для одних кандидатів, неповага до інтересів чернігівців – все це обманює виборців і лише задовольняє чиїсь інтереси.

Наприклад, створення Ради регіонального розвитку – це чудова ідея. Але цей орган є колегіальним і має працювати для всієї Чернігівської області, а не тільки для обласного центру. І до речі, до цієї ради мають входити представники всієї громади, і не повинно бути одноосібного управління. Бо в такому випадку це можна розцінювати як прояв адмінресурсу.

Так само, на думку кандидата в народні депутати, неповагою до містян є встановлення намету в центрі міста. Микола Звєрєв прокоментував це так: «З’явилася юрта хазарська – просто посеред міста на траві навпроти церкви Михайла і Федора. Це такий начебто виклик громаді Чернігова».

- І таких фактів можна називати десятки. Саме тому сьогодні хочеться отримати відповідь чи спроможна чернігівська громада захистити себе від політичних окупантів, які хочуть використати її у своїх політичних цілях, перерозподілі політичного впливу у парламенті та бізнес-інтересів, - сказав Микола Звєрєв.

І додав, що має побоювання: політичні гравці можуть використати громаду Чернігова, застосовуючи різноманітні технології, купуючи обіцянками, заявами, грошима, тощо. Але він переконаний, що чернігівці – це люди, які не продаються, які мають свій власний сильний характер, недарма Чернігівщина – це Сіверський край.

- Я пішов на вибори, щоб захистити інтереси чернігівців, зробити все можливе, щоб представником у парламенті була місцева людина, якій болять проблеми Чернігівщини, яка розуміє як їх вирішувати і вона зможе представляти інтереси громади. Все оцінять люди. Піду до людей. Іншого шляху немає, - сказав Микола Звєрєв. - Я прийняв рішення боротися за чистоту цих виборів, боротися із тою корупцією і тими викликами, які будуть на 205 окрузі, з метою відстояти інтереси чернігівської громади.

Він побажав чернігівцям зробити свій демократичний вибір і довести, що у нашому місті проживають люди, які можуть достойно і чесно зробити свій вибір.

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини