Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 20:03:07

Округ 205. За наказом партії

30.06.2015   08:17Агенцiя

205-ий округ встановив рекорд за кількістю кандидатів в народні депутати. Владометр дослідив, що обіцяють кандидати від провідних політичних сил у найпопулярнішому виборчому окрузі.

Головними претендентами на перемогу в 205-му окрузі вважають Сергія Березенка, керівника Державного управління справами та Генадія Корбана, колишнього заступника голови Дніпропетровсьоко держадміністрації, а нині заступника голови правління Фонду оборони України. Обидва не мешкають у Чернігові: пан Березенко - з Києва, а пан Корбан - з Дніпропетровська.


Сергій Березенко, Блок Петра Порошенко

Начальник Державного управління справами розділяє курс президента на зміцнення України. Також підтирмує програму партії Блок Петра Порошенка “Солідарність”, членом якої він є (що для державного службовця трохи дивно).
В разі обрання народним депутатом пан Березенко обіцяє спрямувати свою діяльність на забезпечення свободи українців та добробуту чернігівських родин, створення чесних умов життя для мешканців міста та забезпечення безпеки Чернігова.
Для виконання кожного з чотирьох пунктів програми, пан Березенко вважає необхідним виконати 19 завданнь. Серед них - перешкоджати поширенню бідності і безробіття, захищати права банківських позичальників, захистити територіальну ціліність та єдність України. Пан Березенко наголошує на важливості забезпечення боротьби із свавілльям чиновників та корупціонерів, Жодне завдання не містить пояснень, щодо шляхів виконання. Так само немає цифр, дат чи інших деталей.
В програмі наявні завдання, виконання яких не входить в повноваження народного депутата. Наприклад, просувати продукцію чернігівських підприємств на зовнішніх ринках, залучати інвесторів чи провести реконструкцію чернігівського ЖКГ.


Геннадій Корбан, Українське об'єднання патріотів (УКРОП)

Геннадій Корбан у своїй програмі обіцяє створити в Верховній Раді потужну силу, яка змінить країну. І Чернігів було обрано, як місце народження для цієхї сили.
Своїм головним завданнями пан Корбан називає припинення війни і захист миру, і обіцяє взяти під особистий контроль вирішення проблем учасників АТО та їх родин. Також, пан Корбан обіцяє запровадити якісну та доступну медицину та освіту і соціальне забезпечення літніх людей та незахищених верств населення.
В програмі пан Корбан посилається на свій досвід роботи в Дніпропетровській адміністрації і запевняє, що гроші є в будь-якому місті чи області. Проблема в тому, що їх або нераціонально розподіляють, або крадуть. Пан Корбан обіцяє знайти, де крадуть у чернігівців і зупинити цей злочин. Програма залишає без відповіді питання, чому пан Корбан не використає свій досвід і не зупинить крадіжки до виборів?
Пан Корбан, так само як і пан Березенко, обіцяє речі, що не входять в повноваження народного депутата. Наприклад, добитись справедливої тарифної політики на проїзд в громадському транспорті, провести земельний аудит, та привести в місто інвестиції.
Також пан Корбан обіцяє запровадити пряму демократію в місті, коли громадяни отримають право блокувати рішення міськради, якщо воно суперечить інтересам міста та мешканців.
Крім Блоку Петра Порошенка, який офіційно представляє пан Березенко, ще своїх кандидатів на виборах у 205-му окрузі висунули ще пять партій: ДемАльянс, Радикальна партія Олега Ляшка, партія Республіка, Громадянська позиція та ВО Свобода.


Ігор Андрійченко, ДемАльянс

Перші три розділи передвиборної програми Ігоря Андрійченка - скорочений виклад спільної програми Громадянської Позиції та ДемАльянсу на парламентських виборах 2014. Навіть назви розділів залишились з партійної програми. Втім, слід віддати належне пану Андрійченко, який виключив з програми вже реалізовані Верховною Радою кроки.
У двох останніх розділах програми пан Андрійченко викладає бачення того, як він може допомогти місту Чернігову та Деснянському району. Він обіцяє залучення інвестицій, створення сприятливого бізнес-клімату в місті та допомогу у побудові сміттєпереробного заводу поблизу Чернігова. В Деснянському районі Чернігова пан Андрійченко обіцяє впливати “на вирішення проблем щодо освітлення вулиць та асфальтування внутрішньо-дворових проїздів”, відновлення екосистеми Стрижня та розвиток міського парку.
Як народний депутат впливатиме на асфальтування прибудинкових територій та інші обіцяні речі в програмі не уточнено.


Дмитро Блауш, Радикальна партія Олега Ляшка

Дмитро Блауш - один з наймолодших кандидатів в народні депутати у 205 окрузі. Невелика частина його програми була скопійована з програм колег по Радикальній партії, зокрема теперішнього народного депутата Олега Купрієнко (з проміжних виборів 2013).
Пан Блауш один з небагатьох кандидатів у 205 окрузі, який нагадав виборцям, що народні депутати в першу чергу займаються законотворчістю. Він пообіцяв сприяти створенню законодавчих умов для збільшення обсягів фінансування соціальних програм та внести законопроект, щодо надання податкових пільг підприємцям, які займаються переробкою сміття.
Але без загальних тез у пана Блауша не обійшлось. Він обіцяє забезпечення достатнього фінансування шкіл із бюджету (скільки це - достатньо?), сприяння вирішенню проблемних питань громад (яких питань і в чому полягатиме сприяння?) та сприяння місцевій владі у виконанні програми ремонту та будівнитва доріг (як сприятиме і чому місцевій владі потрібна допомога?).


Юрій Ткач, партія Республіка

Передвиборна програма Юрія Ткача складається з тез, які викликають підтримку у всіх виборців. Соціальні гарантії для незахищених верств, боротьба з корупцією, державна підтримка національного виробника, реальна влада для місцевих громад, інвестиції в науку і освіту, збільшення фінансування медичної галузі, професійна армія, реформа правоохороних органів, підзвітність влади, підвищення зарплат та скорочення кількості чиновників, пільгові умови придбання житла для молодих сімей.
Програма пана Ткача викликає багато питань. Звідки надійдуть кошти на медичну галузь? Як провести перехід до професійної армії в умовах війни? Скільки коштуватимуть державі соціальні гарантії? Втім, відповідей в програмі немає.


Олександр Мельник, Громадянська позиція.

Здається, це одна з найкоротших програм на виборах в 205 окрузі. Текст займає чверть друкарської сторінки. В ньому пан Мельник обіцяє “нещадно викоріняти кровопивців рідної Чернігівської землі” та втілювати програму “Громадянської позиції”. Про її суть пан Мельник не сказав ані слова. Напевно, сподівався, що зацікавлені виборці знайдуть необхідну інформацію в програмі кандидата від ДемАльянсу.


Андрій Міщенко, ВО Свобода

На відміну від пана Мельника, Андрій Міщенко не спонукає виборців до пошуків. Його передвиборча програма - це копія програми ВО Свобода з позачергових парламентських виборів. Тут і повернення капіталів з офшорів, і заборона приватизації стартегічних підприємств, і створення власного ядерного циклу, і створення середнього класу, обсягом не менше 60% від всього населення. Програма пана Міщенка/ВО Свобода не містить пояснень того, як все це буде досягнуто.
Пан Міщенко, на відміну від Ігоря Андрійченка, не проводив ревізії партійної програми, тому в його програмі залишились застаріли обіцянки - зробити 14 жовтня державним святом та спростити систему оподаткування.


http://vladometr.org/post/110/

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету 15:33

20 жовтня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Рівень готовності об’єктів

Рівень готовності об’єктів "Великого будівництва" на Чернігівщині - 93,5% 15:10

20 жовтня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо стану реалізації проєктів у 2020 році в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР.

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства 14:45

Протягом липня-вересня фахівці відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області взяли участь у комісійних обстеженнях 17 об’єктів децентралізованого і 39 - централізованого водопостачання. Під час перевірок порушень вимог санітарного законодавства не виявлено.

Берегині молодого лісу

Берегині молодого лісу 14:37

Догляд за молодим лісом – одне із головних завдань у роботі чернігівських лісівників.

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині 14:32

З початку 2020 року сім’ї на Чернігівщині поповнилися 4450 дітьми.