Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 05:27:45

Реалізація в Чернігівської області програм соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

22.06.2015   08:34Агенцiя

В області реалізується ряд державних програм, спрямованих на соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У минулому році було змінено головного розпорядника коштів за бюджетною програмою «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», яким стало Міністерство соціальної політики України, відповідно розпорядником коштів другого рівня є Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Розпорядниками третього рівня були визначені спеціалізовані медичні заклади області, до яких було включено заклади охорони здоров’я обласного рівня та районів, які надавали послуги чорнобильцям на територіях, визначених радіоактивно забрудненими.

Цього року, у зв’язку з внесенням змін до законодавства, для придбання лікарських засобів, виробів медичного призначення та лабораторних реактивів за вказаною програмою визначено 4 обласні медичні заклади, а саме: КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення», КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня», КЛПЗ «Чернігівська обласна дитяча лікарня» та КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер», на базі яких забезпечується надання спеціалізованої медичної допомоги постраждалим громадянам.

Також відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації Чернігівському обласному центру радіаційного захисту та оздоровлення населення, який свого часу мав досвід придбання та передачі лікарських засобів іншим закладам, надано можливість забезпечення медикаментами та витратними матеріалами інших лікувальних закладів області, які не включені до переліку надавачів послуг за цією програмою, для лікування постраждалих в окремих випадках та у разі потреби.

Із загального обсягу бюджетних асигнувань, передбачених області для реалізації зазначеної бюджетної програми, що на 2015 рік становить 1,2 мільйона гривень, фактично в область вже надійшло 555,7 тисяч гривень, із яких медичними закладами використано 232,5 тисяч гривень на закупівлю медикаментів і високовартісних препаратів для стаціонарного лікування постраждалих чорнобильців та надання їм необхідної медичної допомоги.

В області створено всі умови для ефективного використання виділених коштів. Закупівля здійснюється у встановленому законодавством порядку в т. ч. й через проведення тендерних процедур. Департаментом соціального захисту населення здійснюється помісячний контроль за проведенням закупівель лікарських препаратів з тим, аби чорнобильці мали змогу використати медичні препарати вчасно у разі виникнення потреби.

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.