Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 18:19:54

Працівники Вузлової лікарні отримали заробітну плату, яку їм не платили п’ять місяців

20.06.2015   14:44Агенцiя

Лікарям Чернігівської вузлової лікарні повністю виплатили заборгованість по заробітній платі починаючи з січня місяця.

Про це повідомив координатор Ради регіонального розвитку Чернігівщини Сергій Березенко.

– Міська рада виділила на погашення заборгованості 1,5 млн.грн: з цих коштів виплачена заборгованість по заробітній платі лікарям, компенсації, та оплачені рахунки за комунальні послуги. Цих коштів вистачить на сім місяців роботи лікарні, - наголосив Сергій Березенко.

 Нагадаємо, що з січня 2015 року «Укрзалізниця», на чийому балансі якої довгі роки перебував медичний заклад, відмовилася від лікарні. Лише в травні, завдяки Раді регіонального розвитку лікарня була передана у комунальну власність Чернігова. Трудовий колектив понад 5 місяців працював очікуючи зарплатню.

Наступний крок – передати лікарню на баланс міністерства оборони, з подальшою передачею Державному науково-випробувальному центру, який переїхав з Феодосії. У Чернігові буде санітарна частина цього центру. Фінансування центру бере на себе міністерство оборони. 

– На жаль існує юридична казуїстика, коли для того аби перевести лікарню з одного відомства до іншого, потрібно спочатку перейти в комунальну власність. А потім вже рішенням Міськради передати заклад на баланс міністерства оборони. Це не логічно, і не правильно, але так вимагає діяти закон, якого ми дотримуємось, - додав Сергій Березенко.

Не зважаючи на те, що Вузлова лікарня підпорядковуватиметься Міністерству оборони, чернігівські залізничники, як і інші громадяни міста зможуть спокійно тут обслуговуватись у майбутньому. Про це нас запевнила виконуючий обов’язки головного лікаря Вузлової лікарні Людмила Тарасенко:

 – Усі бажаючі зможуть отримувати медичну допомогу в нашій лікарні на договірній основі.  

Сана Бойко
  
PR

Останні новини Чернігівщини

Дві ДТП - в обох водії з ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульні склали адмінпротоколи

Дві ДТП - в обох водії з ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульні склали адмінпротоколи 12:47

Вчора в Чернігові сталися дві дорожньо-транспортних пригоди, в кожній з яких один з учасників був з ознаками алкогольного сп’яніння.

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя" 12:30

На базі позашкільного навчального закладу «Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи» пройшли змагання ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», ініційованого Національним олімпійським комітетом України.

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою 12:14

З початку 2020 року до експертів Держгеокадастру Чернігівської області надійшли на опрацювання за принципом екстериторіальності 15 887 документацій із землеустрою з інших областей.

Чернігів залишився у

Чернігів залишився у "червоній" зоні карантину, Ніжин - вийшов 12:02

Чернігів залишився в "червоній" зоні карантину, до нього додався Варвинський район, а Ніжин з рештою області потрапив у "помаранчеву" зону.

AB InBev Efes Україна запустила

AB InBev Efes Україна запустила "Академію Пивоваріння" 11:57

Компанія AB InBev Efes Україна, підрозділ найбільшої пивоварної компанії у світі, запустила освітній проєкт «Академія Пивоваріння» для студентів, які мріють працювати в пивоварній індустрії, а також для внутрішніх співробітників компанії з метою підвищення їхньої професійної експертизи відповідно до світових стандартів.