Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 21:13:03

Кандидатом від "Солідарності" на проміжних виборах став Сергій Березенко

13.06.2015   10:44Агенцiя

Партія «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» визначилася з кандидатом, який братиме участь у проміжних виборах до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі №205.

Ним став Сергій Березенко. Таке рішення одностайно ухвалив XII позачерговий з’їзд партії 12 червня 2015р.

Кандидатуру Сергія Березенка ініціювала Чернігівська міська організація партії «Солідарність» –  Блок Петра Порошенка», яка напередодні ухвалила звернення до керівних органів партії. Сергій Березенко подякував однопартійцям за підтримку, зазначивши, що чітко розуміє завдання, які стоять перед ним, і свою відповідальність.

- Довіру людей можна заслужити тільки чесною роботою, конкретними справами. Щоденно працюю над вирішенням проблем Чернігова та регіону. Тому певен, що нам під силу виправдати надії виборців, - зазначив Березенко, який є відповідальним за Чернігівщину у Раді регіонального розвитку.

Свою позицію щодо кандидатури, яка представлятиме політичну силу на виборах висловили й інші учасники з’їзду.     

 - Ми дуже виважено підходили до вибору кандидата. Сергій Березенко опікується Чернігівщиною, знає про проблеми, які є в регіоні, тому, на мою думку, альтернативи Сергію Івановичу у з’їзду не було. Більше того – переконаний, що від цього рішення виграють і самі мешканці Чернігова,  - розповів  Володимир Прокопів, лідер групи «Солідарність» в Київраді.

 - З’їзд взяв до уваги звернення від Чернігівської міської організації партії «Солідарність» –  Блок Петра Порошенка», яка висунула кандидатуру Сергія Івановича. Проте всередині партії давно назрівало таке рішення, адже Березенко молодий, перспективний політик. Ми прийняли рішення, що всі члени партії братимуть активну участь у виборчій кампанії, адже це наша спільна справа,- Руслан Князевич, Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність», голова Комітету з питань правової політики та правосуддя.

Як відомо, проміжні вибори до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №205 (м. Чернігів) відбудуться 26 липня 2015го року. Валерій Куліч, обраний народним депутатом у цьому окрузі у 2014-му році, склав свої повноваження у зв’язку з призначенням його головою Чернігівської обласної державної адміністрації..

PR

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини