Перспективний план формування територіальних громад — шлях до інвестування будівництва в області
Чернігівська область може отримати більше 101 мільйона гривень за бюджетною програмою «Державний фонд регіонального розвитку» лише після затвердження Перспективного плану формування територіальних громад.
Ще одним критерієм фінансування є відповідність програм та проектів загальноприйнятим вимогам.
Зокрема, на Чернігівщині, за умови інвестування, кошти будуть розподіленні на 37 об’єктів з високим ступенем будівельної готовності.
Серед них:
Будівництво II корпусу та реконструкція існуючої будівлі школи-гімназії по вул. Київська, 190 у м. Прилуки
Будівництво ЗОШ I-III ступенів на 108 учнівських місць в с. Машеве Семенівського району
Будівництво школи №5 на 520 місць по вул. Вокзальна, 115 в м.Носівка
Будівництво дільничої лікарні на 100 ліжок з поліклінікою на 200 відвідувань в смт Талалаївка Талалаївського району
Реконструкція дитячого садка в с.Богданівка, вул. Широка, 30, Прилуцького району
Частину грошей направлять на погашення кредиторської заборгованості за фактично виконані роботи у минулі роки. Значну кількість об’єктів у 17 районах та 3-ох містах обласного значення планується ввести в експлуатацію в поточному році.
Зазначений перелік надано до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на розгляд державної міжвідомчої комісії. Фінансування здійснюватиметься після розпорядження Кабінету Міністрів України.
Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» за згаданою бюджетною програмою передбачені видатки в розмірі трьох мільярдів гривень. Втім, ліміти коштів для кожного регіону різні.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.