Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 00:50:46

Перспективи об’єднання територіальних громад у Чернігові вивчатиме робоча група

12.06.2015   09:14Агенцiя

У Чернігові створено робочу групу з вивчення питання щодо об’єднання територіальних громад. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Соколов.

Він особисто очолив робочу групу, що створена на виконання Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад". Також до її складу увійшли заступники міського голови, секретар міської ради, представники депутатських корпусів Чернігівської міської ради та обох районних у місті рад, керівники профільних структурних підрозділів міськради.

На переконання секретаря міської ради Владислава Кухаря, варто ретельно опрацювати проблему саме в площині Чернігова і Чернігівщини. «Нам може виявитися непідходящим досвід інших регіонів, тож потрібно все добре прорахувати, перш ніж приймати якість кардинальні рішення. Однак і затягувати процес ми не будемо, адже це стосується можливостей і фінансового ресурсу нашої громади», - коментує керівник.

У своїй діяльності робоча група керуватиметься постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад".

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини