Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:06:11

Чернігівську ТЕЦ влітку не будуть зупиняти

11.06.2015   14:19

Питання про можливість зупинки Чернігівської ТЕЦ знято. Про це журналістам під час прес-конференції повідомив генеральний директор ТОВ фірми "ТехНова" Олександр Корчинський.

За його словами, профільне міністерство прийняло рішення не зупиняти на літо ТЕЦ задля накопичення вугілля на опалювальний період. О. Корчинський зауважив, що зупинка б дуже болісно позначилася на роботі підприємства і призвела б до припинення надходжень грошей за надані послуги, зменшення обігових коштів. Він висловив вдячність керівництву ОДА та міському голові Олександру Соколову за участь у вирішенні проблемного для ТЕЦ питання.

"Нас не будуть зупиняти, а відтак, ми зможемо продовжити ремонти та закупівлю вугілля", - сказав О. Корчинський. Керівник підприємства зауважив, що ТЕЦ має діючі контракти, однак ведуться пошуки нових постачальників вугілля (зараз накопичено 54 тис. т. вугілля). Нині проводяться ремонти генеруючого обладнання та обладнання теплових мереж. "Відхилень від графіку підготовки до опалювального сезону немає. Докладемо усіх зусиль, щоб їх і не було", - підкреслив він.

Між тим, О. Корчинський зазначив, що занепокоєння у фахівців викликає різке зниження води у Десні (ТЕЦ використовує воду з річки для охолодження обладнання та виробництва пару). "Максимальний рівень падіння води спостерігався у серпні 2010 року, але нині тільки початок літа, а рівень води нижче", - зауважив він. Вихід із ситуації фахівець вбачає у запровадженні оборотного водоспоживання та у встановленні додаткового насосного обладнання. Також О. Корчинський висловив сподівання, що справдиться прогноз дощів, і рівень води у Десні підніметься.

Як повідомлялося раніше, 4 червня Чернігівський міський голова Олександр Соколов висловив занепокоєння можливістю зупинки місцевої ТЕЦ. Він надіслав відповідні листи з проханням не допустити цього до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, голови РНБО Олександра Турчинова і Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина.

Зокрема, у листах підкреслювалося, що зупинка роботи підприємства призведе до припинення надходження коштів на рахунки, що не дозволить виконати ремонтні і підготовчі роботи до опалювального сезону у повному обсязі, провести закупівлю вугілля. Крім того, ряд промислових підприємств Чернігова, в основі технологій виробництва яких лежить теплова енергія у вигляді пари, будуть змушені призупинити виробничий процес. Без роботи залишаться майже дві тисячі працівників обласного центру.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.