Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:02:02

Військовослужбовці 169 навчального центру "Десна" вирушать на службу в зону АТО повністю укомплектованими

07.06.2015   14:34Агенцiя

Незабаром військовослужбовці 169 навчального центру «Десна» вирушать в зону АТО для проходження подальшої служби повністю укомплектованими.

Кілька тижнів тому керівництво центру звернулося до Ради регіонального розвитку Чернігівщини з проханням допомогти забезпечити військовослужбовців необхідними речами. У відповідь Рада регіонального розвитку закупила для наших солдат аптечки, бандани, комплекти форми, каримати, спальники, тактичні рукавиці й окуляри,  літні берці.

Про це повідомив Сергій Березенко, який напередодні відвідав полігон «Десна».

– Зараз на Сході активізувалися бойові дії, тому важливо, щоб кожен, хто виїжджає звідси був укомплектований, захищений і відчував, що про нього подбали. Ми зараз по-новому підійшли до комплектування солдат: форма, взуття, тактичні окуляри, аптечка, спальники, каримати, джгути, словом, все що необхідне мусить бути у кожного бійця. Таке ставлення підбадьорює хлопців. Вони з іншим настроєм займаються, з іншим настроєм їдуть, - розповів Сергій Березенко.

 

Примітно, що останнім часом суттєво змінилася робота 169 навчального центру «Десна»: покращилося харчування, проводяться ремонтні роботи в приміщеннях, прибирається грибок.  – Все те, що руйнувалося 20 років – виправляється. Протягом місця ми вирішимо усі організаційні питання, - голова Ради регіонального розвитку.

Атмосфера на полігоні тепла і спокійна: хлопці бачать, що про них дбають, відчувають підтримку і тримаються впевнено, жартують.  – Насправді, усі речі, які нам сьогодні привезли, надзвичайно важливі. Особливо спальники, що не промокають, - розповів нам військовослужбовець В’ячеслав. – Ми там живемо в окопах, спимо на землі, тому ці спальники нас рятуватимуть вночі від холоду і дощу. А ще - отримали дуже круті аптечки. Вони дозволяють вирішити 90 % можливих проблем навіть без участі медиків.  

 

PR

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.