Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 22:54:07

Березенко за енергоефективність та інформування населення про субсидії

06.06.2015   19:30Агенцiя

Раціональне споживання і субсидування високих тарифів державою дозволить чернігівцям повернутися до економічно обґрунтованих витрат на послуги ЖКГ. Про це заявив Сергій Березенко, голова Ради регіонального розвитку Чернігівщини, під час ознайомлення з результатами реалізації першої черги проекту енергоефективної реновації, що зараз активно впроваджується у Чернігівському колегіумі № 11.

«Ми повинні вийти на ту модель, за якою кожна сім'я буде почувати себе захищеною і не боятися страшних платіжок за комунальні послуги», - зазначив Сергій Березенко. На його думку, серед чернігівських домогосподарств повинні бути реалізовані програми економії енергоресурсів. «Давайте говорити городянам про те, що дбайливе використання енергоресурсів, відмова від практики безконтрольного споживання газу та перехід на альтернативні види палива - це, по-перше, дешевше. А по-друге, за умови наявності таких альтернативних видів палива на території України, матимемо можливість не йти з простягнутою рукою в ту ж Росію », - сказав політик. Він акцентував увагу на тому, що близько 40% споживаного і, відповідно, оплачуваного населенням тепла через відсутність мінімальних енергозберігаючих рішень, просто йде «в нікуди» (іншими словами, ми з вами «гріємо повітря»).

Окрім того, посадовець впевнений, що органи місцевого самоврядування повинні більше уваги приділяти процесу інформування населення щодо нових тарифів на послуги ЖКГ та відповідного субсидування. Про це Сергій Березенко заявиви в п'ятницю, 5 червня, на семінарі з енергоефективності, що проходив в облдержадміністрації. «Я б попросив більше говорити з людьми і пояснювати громадськості нюанси субсидування та регулювання тарифів у тих платіжках, які приходять жителям Чернігівщини. Тому що сьогодні, коли людина бачить цю цифру і зіставляє зі своєю заробітною платою, у неї опускаються руки», - сказав політик присутнім на заході представникам керівництва регіону. За його словами, недостатня інформованість громади про ініціативи та кроки, які впроваджуються Урядом по наданню субсидій, є однією з ключових проблем влади. «Можемо задіяти ті ж соціальні служби - щоб вони розповідали про ці платіжкі - скільки людина повинна реально заплатити, а яку суму компенсує держава», - підкреслив Сергій Березенко.

PR

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.