Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 23:11:20

Головою Чернігівської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" обрано Олександра Кодолу

20.02.2012   16:06Агенцiя

18 лютого відбулася дванадцята звітно-виборча конференція Чернігівської обласної партійної організації “ВО “Батьківщина”.

Олександр Кодола

Олександр Кодола

У роботі конференції взяли участь 82 делегати з усіх районів Чернігівської області. Були присутні народний депутат України Віталій Корж, а також депутати обласної, міських і районних рад.

Партійна конференція розглянула питання про звіт голови і бюро, контрольно-ревізійної комісії обласної партійної організації, а також обрання голови, нового складу бюро, КРК ЧОО “ВО “Батьківщина” та делегатів на З’їзд партії.

Учасники конференції заслухали звіт Голови організації Олександра Кодоли. Він проаналізував роботу за звітний період та, зокрема, під час виборів органів місцевого самоврядування. Олександр Кодола зазначив, що звітний період 2010-2012 років – це найскладніші часи існування партії “Батьківщини”. Тим не менше всю агресію влади проти нашої партії, наша команда пройшла на достойному рівні, це нас ще більше згуртувало і створило всі умови для подальшого розвитку.

Грамотами та подяками Олександр Кодола відзначив керівників районних та міських партійних організацій, а також активних членів партії, які найкраще спрацювали під час виборів до органів місцевого самоврядування, а також під час опозиційної боротьби за звітний період.
Робота у період 2010 – 2012 років згуртувала потужну команду, яка довела свою дієвість і готовність виконання будь-яких завдань.

Незважаючи на те, що партія зараз знаходиться в опозиції до нинішньої влади, вона й надалі продовжує працювати на Чернігівщину.

Делегати одноголосно обрали на посаду Голови Чернігівської обласної партійної організації “ВО “Батьківщина” на наступний термін Олександра Кодолу. Конференція також обрала новий склад бюро та контрольно-ревізійної комісії.

У своєму виступі новообраний голова подякував всім однопартійцям за довіру і зазначив, що: “Зараз всім нам треба зосередитися на головному – звільненні Лідера партії Юлію Володимирівну та усунути від влади кримінальний режим Януковича шляхом перемоги на Парламентських виборах цього року”.

Конференція звернулася з відкритим листом до Юлії Тимошенко. Делегати конференції запевнили, що Чернігівська обласна організація та кожен член партії згуртовані та готові боротися зі злочинною владою. Влада, що нині розв’язала боротьбу з власним народом, отримає гідну відповідь.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини