Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:47:16

Березенко: Головне, щоб наші військові повернулись живими

25.05.2015   17:30Агенцiя

Матеріально-технічне забезпечення військових – важливе, але головне для нас, щоб вони повернулися із АТО живими. Про це заявив Сергій Березенко, голова Ради регіонального розвитку Чернігівської області, у 169-му навчальному центрі «Десна».

Метою його незапланованого візиту була перевірка інформації, що нещодавно була поширена на одному з національних каналів щодо поганого харчування та неякісної підготовки мобілізованих бійців у «Десні».

Після спілкування з командуванням навчального центру «Десна», Березенко зазначив, що вони обговорили наявні проблеми та домовилися, як їх розв’язати. «Ми уже організували сьогодні навчання снайперів. Хлопці також просили привезти інструкторів із тактики ведення бою. Матеріально-технічне забезпечення військових – важливе, але головне для нас, щоб  вони повернулися із АТО живими. Ми, зі свого боку, зробимо все, щоб вони мали змогу якісно підготуватися до служби в зоні АТО», - наголосив Сергій Березенко.

Також разом з активістами Єдиного волонтерського центру Чернігова Сергій Березенко зустрівся з мобілізованими чернігівцями, які незабаром вирушать на службу в зону АТО.
«Сьогодні спілкувався з хлопцями. Танкістам потрібні робочі роби для ремонту техніки. Усім потрібні тактичні окуляри, каримати і спальники, тактичні аптечки, «дихаючі» берци. Гадаю, їм будуть у нагоді додаткові комплекти форми та бандани», - сказав Березенко.

Нагадаємо, 7 травня під час зустрічі в Єдиному волонтерському центрі Сергій Березенко обіцяв активістам, які підтримують армію, співпрацювати. Нинішня зустріч з чернігівськими військовими відбулася на виконання цих домовленостей.

PR

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини