Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 11:30:29

"Обговорення перспектив та проблемних питань діяльності об’єктів природно-заповідного фонду"

14.05.2015   09:35Агенцiя

Під такою назвою 13 травня, відбувся круглий стіл за участю заступника голови обласної ради Валентина Мельничука, першого заступника голови облдержадміністрації Леоніда Сахневича, голів постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсена Дідура та з питань охорони здоров'я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Валерія Зуба, депутатів обласної ради, керівників національних та регіональних природних парків, науковців та громадськості. Провела засідання в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Тканко.

Розпочинаючи зустріч, начальник відділу природно-заповідного фонду, біоресурсів та екомереж Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Віталіна Синіговець акцентувала увагу присутніх на тому, що Чернігівщина посідає перше місце в Україні по кількості заповідних об'єктів і третє – по загальній площі заповідних територій. За її словами, природно-заповідний фонд області нараховує 663 об'єкти, загальною площею більше 254 тис.га, що становить майже 8 відсотків площі області. Таким щедрим природнім потенціалом потрібно навчитися раціонально користуватися.

Під час круглого столу зазначалося, що створення заповідних територій залишається головною гарантією охорони та збереження природи. Тому постійно ведуться роботи по визначенню територій для майбутніх заповідників. По цьому питанню департамент співпрацює з науковцями Чернігівського національного педагогічного університету ім. Шевченка та Ніжинського державного університету ім. Гоголя. На даний час продовжуються роботи з розширення територій Ічнянського НПП, а також триває процедура по створенню РЛП «Ніжинський», ландшафтного заказника «Обирок» та НПП «Дніпровсько-Деснянське міжріччя».

Далі присутні заслухали інформацію менджера проекту Європейського Союзу «ClimaEast: Збереження та стале використання торфовищ» Олега Колоска та виступи керівників, представників національних та регіональних природних і ландшафтних парків щодо рекреаційної та природоохоронної діяльності. Потім учасникам круглого столу було презентовано досвід роботи їхніх колег у Польщі.

Завершилося засідання обговоренням проблемних та перспективних питань.

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини