Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 лютого, 16:16:49

Розширена нарада УМВС в Чернігівській області підбила підсумки роботи за 4 місяці

12.05.2015   16:42Агенцiя

Усуненню недоліків та обговоренню проблемних питань в організації роботи міськрайвідділів внутрішніх справ області за 4 місяці року була присвячена розширена нарада керівництва УМВС в області.

Крім членів колегії, у нараді взяли участь начальники галузевих служб, керівники міськрайорганів внутрішніх справ області разом зі своїми заступниками.

Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Едуард Альохін, він відзначив, що подібні засідання віднині проводитимуться раз на квартал. Всі інші питання, що стосуються оперативної та службової діяльності органів та підрозділів міліції Чернігівщини, щотижня розглядатимуться в режимі селекторних оперативних нарад. За результатами  роботи за 4 місяці року УМВС в Чернігівській області зайняло ІІІ місце в загальнодержавному рейтингу.

Начальник Управління подякував керівникам відділів і служб за належну організацію охорони громадського порядку під час травневих свят. Завдяки сумлінному несенню служби суттєвих порушень громадського порядку на Чернігівщині не допущено.

Докладно зупинилися на пріоритетних напрямках діяльності, які потребують активізації й покращення показників. Едуард Альохін підкреслив, що в умовах реформування системи МВС основна задача - максимально зберегти особовий склад підрозділів.

На  нараді говорилося й про стан досудового слідства, дотримання законності слідчими органів внутрішніх справ області. Колегія УМВС області обговорила заходи, які слід запровадити для вдосконалення оперативно-службової діяльності міліції. В цьому контексті розглядався стан роботи щодо попередження та розкриття злочинів, насамперед тяжких та особливо тяжких, у тому числі минулих років.

Керівництвом УМВС була висунута вимога активізувати зусилля для стабілізації оперативної обстановки, пов'язаної з незаконним обігом зброї, вибухових речовин і боєприпасів, розкриття злочинів із застосуванням вогнепальної зброї. Основними критеріями ефективності проведення операції вважати виявлення вогнепальної зброї, у першу чергу нарізної, вибухових речовин і боєприпасів.

Начальник УМВС Едуард Альохін акцентував увагу учасників розширеної наради керівництва УМВС на  комплектуванні посад дільничних інспекторів міліції,  підтримання належного стану дисципліни і законності в діяльності органів внутрішніх справ області.

Підбиваючи підсумки розширеної наради, начальник УМВС в області довів до відома підлеглих вимоги, які висуває перед правоохоронцями  Міністр внутрішніх справ України, та з урахуванням місцевої специфіки поставив підлеглим конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності. Зокрема Едуард Альохін звернув увагу начальників міськрайвідділів на необхідності покращення якості роботи чергових частин та ефективності виїздів слідчо-оперативних груп на місце злочину. Реагування міліції на всі повідомлення має бути вчасним і професійним, а спілкування з громадянами - ввічливим.

Останні новини Чернігівщини

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці" 12:38

27 лютого на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 12:21

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині 12:10

Захист на території області законності і правопорядку, дотримання прав і свобод громадян – спільна мета владних та правоохоронних органів області. Для цього має бути тісна взаємодія і обмін інформацією між структурами, відповідальними за ці процеси.

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки 11:57

Понад 4 роки дві мешканки вул. Софії Русової, 9, міста Чернігова зносили на подвір’я прибудинкової території сміття, забруднюючи її різними відходами.

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями 11:42

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури.