Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 лютого, 16:12:10

Валерій Куліч: Між районним та обласним керівництвом на усіх рівнях повинна бути адекватна комунікація

12.05.2015   16:20Агенцiя

Директори обласних департаментів та управлінь повинні чітко знати проблематику в районах по своїх напрямках. Таке завдання поставив голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч сьогодні, 12 травня під час оперативної наради.

— Прошу кожного з вас приділити цьому питанню максимальну увагу. В районах з’явилося багато нових керівників. Спілкуйтеся з ними, налагоджуйте зворотній зв'язок, щоб врешті-решт мати повну картину того, що відбувається у тому чи іншому районі. Ми спільно будемо розбирати проблеми та допомагати їх вирішувати, - звернувся очільник області до керівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

Зважаючи на значне подорожчання газу, одне із основних завдань – пошук альтернативних джерел тепла. Говорячи про підготовку до нового опалювального сезону, Валерій Куліч дав доручення провести повну інвентаризацію котелень по районах. За його словами, вже сьогодні треба зробити детальний аналіз кожної з них та вивчити усі можливості переведення котелень бюджетних установ на альтернативні види палива.

— Ми повинні бути готові до роботи в осінньо-зимовий період в умовах обмеженого постачання природного газу. Тому знаходити шляхи його заміщення альтернативними видами палива – одне з наших основних завдань. Це значно зекономить кошти.

Якщо ми зараз разом з районами ефективно попрацюємо у цьому напрямку, то зможемо пройти новий опалювальний сезон без особливих ускладнень, - заявив Валерій Куліч.

Останні новини Чернігівщини

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці" 12:38

27 лютого на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 12:21

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині 12:10

Захист на території області законності і правопорядку, дотримання прав і свобод громадян – спільна мета владних та правоохоронних органів області. Для цього має бути тісна взаємодія і обмін інформацією між структурами, відповідальними за ці процеси.

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки 11:57

Понад 4 роки дві мешканки вул. Софії Русової, 9, міста Чернігова зносили на подвір’я прибудинкової території сміття, забруднюючи її різними відходами.

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями 11:42

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури.