Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 23:24:21

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму

17.02.2012   08:37

16 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, яке провів її голова Іван Чаус.

Іван Чаус

Іван Чаус

Депутати розглянули два питання порядку денного – “Про стан матеріально-спортивної бази у Менському, Сосницькому, Новгород-Сіверському та Семенівському районах” та “Про роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл”.

З інформацією з першого питання виступили спортивні керівники вищеназваних районів. Основний лейтмотив їх доповідей: відповідна і належна робота з реалізації державної політики щодо розвитку фізичної культури і спорту, фізичного виховання учнівської та студентської молоді у районах проводиться, вживаються заходи щодо створення необхідних умов для задоволення потреб населення у зміцненні здоров’я, фізичного та духовного розвитку, впровадження ефективних форм та методів фізкультурно-оздоровчої діяльності.

Один з напрямків такої діяльності полягає в необхідності поліпшення існуючої матеріально-технічної спортивної бази, яка нині багато в чому незадовільна. Виступаючі, зокрема, розповіли про недостатню кількість якісно обладнаних багатофункціональних ігрових спортивних майданчиків зі штучним покриттям, брак сучасних вуличних майданчиків із тренажерним обладнанням та спортивного інвентаря і обладнання, яке у переважній більшості застаріле. Після обговорення питання порядку денного постійна комісія обласної ради прийняла відповідні рекомендації.

Про роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл депутатів проінформували заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Анісовець, голова обласної організації ФСТ “Колос” Володимир Примак, начальник обласного управління з фізичного виховання та спорту комітету з фізичного виховання та спорту управління освіти і науки ОДА Анатолій Скрипченко та керівники обласних ДЮСШ.

Зазначалося, що діяльність педагогічно-тренерських колективів дитячо-юнацьких спортивних шкіл спрямована на пошук, розвиток та підтримку обдарованих вихованців, створення необхідних умов для максимальної реалізації здібностей дітей, повноцінного оздоровлення і загартування, формування здорового способу. В той же час виступи не були позбавлені самокритики. Наголошувалося на недостатності впровадження і застосування інноваційних технологій, проходження курсів підвищення кваліфікації адміністрацією та тренерами шкіл, необхідності удосконалення роботи з набору учнів-спортсменів.

Після обговорення члени постійної комісії дійшли висновку, що роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл слід пожвавити, і прийняли рекомендації до обласної державної адміністрації, зокрема, щодо вивчення питання можливості відкриття на базі одного із навчальних закладів Чернігова спортивного інтернату, а також – обласного спортивно-оздоровчого табору на базі Щорського районного оздоровчого табору.

Останні новини Чернігівщини

Сприяв ворогу у здійсненні збройної агресії проти України 22:18

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури 30.09.2022 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця с. Буянки Чернігівського району за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану та незаконного зберігання вибухових речовин без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України).

Трофейна російська техніка тепер захищатиме чернігівську землю 22:13

Вісімнадцять одиниць ворожої техніки стали трофеями військовослужбовців оперативного командування «Північ» під час активної фази оборони обласного центру.

Нарубали лісу на 3 мільйони 22:01

Завдали державі збитків на понад 3 мільйони гривень: поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо незаконної порубки лісу організованою злочинною групою

Чернігівські атлети вибороли дві бронзові медалі на командному чемпіонаті України з легкої атлетики 21:46

Чернігівські атлети вибороли дві бронзові медалі на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп, що проходив у Львові з 24 по 26 вересня 2022 року

У Ніжинській громаді стартує проєкт з розвитку мобільності 21:41

Ніжинська громада зустрічала гостей - експертів з питань планування, проєктування та організації велосипедної інфраструктури від Bike City consulting.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини