Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 06:36:09

Представлено голову Щорської районної державної адміністрації

08.05.2015   11:34

7 травня відбулося офіційне представлення голови районної державної адміністрації Павла Мірошниченка активу району. У залі засідань райдержадміністрації зібралися керівники районних організацій та установ, представники засобів масової інформації та громадськість, керівники територіальних громад та структурних підрозділів Щорської райдержадміністрації.

Призначеного голову райдержадміністрації представив перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, який ознайомив присутніх з розпорядженням Президента України щодо призначення Павла Мірошниченка на посаду голови Щорської райдержадміністрації.

У своєму виступі Леонід Володимирович наголосив, що основним напрямком діяльності районного керівництва на шляху подолання проблемних питань в районі є реалізація таких завдань як: сприяння у забезпеченні виконання чергової хвилі мобілізації та медичної реабілітації та соціального захисту мобілізованих; підтримка осіб, які тимчасово переміщуються із зони проведення антитерористичної акції на Сході України та сімей військовослужбовців, які загинули на Сході України; підтримка волонтерських рухів на території району; соціальний захист незахищених верств населення; забезпечення погашення заборгованості по заробітній платі працівникам бюджетних установ; продовження впровадження адміністративно-територіальної реформи на території району.

Окрім того, Леонід Сахневич наголосив на необхідності забезпечення постійного контролю з боку представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів району щодо недопущення розповсюдження серед населення вогнепальної зброї.

Перший заступник голови облдержадміністрації також звернув увагу на інвестиційне питання. Зокрема, щодо необхідності створення сприятливого інвестиційного клімату в районі та в області в цілому з метою залучення коштів різних фондів та організацій. Він зазначив, що в районі вже впроваджується три таких інвестиційних проекти в сфері сільськогосподарської діяльності.

Від імені органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу району Павла Мірошниченка привітав голова районної ради Іван Орда. Він побажав новопризначеному успіхів у роботі, тісної співпраці з керівниками територіальних громад та депутатським корпусом району.

У свою чергу призначений голова райдержадміністрації подякував всім за підтримку.

— Повторне призначення мене на посаду голови райдержадміністрації – є не тільки проявом довіри та компетентності мене як керівника, а й показник спільної співпраці та взаємодії між всіма структурами району та його активом. Працюючи в одній команді ми змогли забезпечити економічну стабільність району, недопущення затримки виплат заробітної плати працівникам бюджетних установ, функціонування району в умовах жорсткої економії коштів, – зазначив Павло Мірошниченко.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини