Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 12:52:02

Робоча комісія продовжує вивчати питання Вузлової лікарні станції Чернігів Південно-Західної залізниці

05.05.2015   16:07

5 травня секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар провів чергове засідання робочої комісії з попереднього розгляду та вивчення питання про прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова цілісного майнового комплексу державного закладу «Вузлова лікарня станції Чернігів Південно-Західної залізниці».

Нарада відбулась у приміщенні залізничної лікарні за участю головного лікаря та представників колективу цього медичного закладу, начальників управлінь та відділів міськради, а також депутатів міської ради. Всі члени робочої комісії обстежили цілісний комплекс лікарні, оглянули та оцінили її стан.

«На даний час члени комісії вивчають всю документацію, тільки після цього міська влада може робити якісь висновки. Сьогодні всі ми змогли впевнитись, що будівля лікарні, обладнання та весь інвентар в дуже поганому стані», - повідомив секретар міської ради В. Кухар. Також висловив занепокоєння щодо ситуації з виплатою заробітної плати працівникам залізничної лікарні, яку вони не отримують з початку поточного року. У зв’язку з цим, з 5 травня медперсонал оголосив про безстроковий страйк.

Під час обговорення члени комісії висловили сподівання, що завдяки співпраці міської влади з громадськістю дане питання буде вирішено позитивно і жоден з медичних працівників не залишиться без робочого місця.

Останні новини Чернігівщини

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад 12:37

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад.

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.