Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 12:48:39

Перший заступник голови облдержадміністрації представив голову Менської райдержадміністрації

05.05.2015   15:39Агенцiя

5 травня на зборах активу Менського району відбулося офіційне представлення голови районної державної адміністрації Олександра Мисника, призначеного на посаду згідно з розпорядженням Президента України від 28 квітня 2015 року.

У своєму виступі перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич окреслив основні завдання, які стоять перед райдержадміністрацією та її очільником. Серед них – забезпечення виконання планів мобілізації, увага та соціальний захист учасників бойових дій на сході країни, сімей воїнів, які загинули під час антитерористичної операції.

Особливу увагу Леонід Сахневич закцентував на необхідності ретельної роботи у реалізації програми субсидій на житлово-комунальні послуги, роз’ясненні населенню механізму та умов надання субсидій.
За словами першого заступника голови облдержадміністрації, соціального захисту потребують і ті, хто через економічні негаразди може втратити роботу. Він зазначив, що середня заробітна плата жителів Менщини нижча за середньообласний показник, і тому у цій сфері також потрібно докладати зусиль виконавчій владі.

Напередодні свята Перемоги Леонід Сахневич закликав місцеву владу виявити максимум турботи про ветеранів.

– Більшість учасників бойових дій за станом здоров’я не зможуть взяти участь у запланованих заходах. Тому варто зробити усе, аби свято завітало до кожного дому, де живе ветеран, – наголосив перший заступник голови ОДА.

На зборах також мова йшла про децентралізацію влади та адміністративну реформу, підвищення інвестиційної привабливості Менського району. А на завершення Леонід Сахневич закликав райдержадміністрацію, районну раду, місцеве самоврядування, громадські організації до тісної співпраці задля вирішення проблем Менщини.

Останні новини Чернігівщини

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад 12:37

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад.

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.