Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 02:40:16

На Чернігівщині мобілізація проходить за планом

02.05.2015   10:40Агенцiя

На Чернігівщині триває активна робота обласного та районних військкоматів у рамках п’ятої хвилі часткової мобілізації.

Так, зі збірного пункту обласного військового комісаріату щодня відправляють мобілізованих громадян до навчальних центрів Збройних Сил України, де вони відновлюватимуть свої військові знання. Після цього військовослужбовці пройдуть бойове злагодження у складі підрозділів.

Як повідомили у чернігівському обласному військкоматі план мобілізації вже виконано на 65%. Серед них - значна частина офіцерів запасу, решта – військовозобов’язані, котрі колись проходили військову службу в Збройних Силах та інших силових структурах, а також добровольці.

У військкоматі також додали, що керівництво обласної влади допомагатиме армійцям з мобілізацією автомобільної та спеціальної техніки, яка необхідна бійцям на передовій. Вони планують привести до ладу несправні автомобілі та передати їх Збройним Силам України.

Варто також додати, що з початку 2015 року в області активно функціонує спільний проект спеціалістів Асоціації Психодрами та Чернігівського обласного військкомату. Місцеві та столичні психологи досконало вивчають кожного мобілізованого з метою уникнення в майбутньому небажаних соціопсихологічних розладів.

Для уникнення непорозумінь з командуванням військових частин надаємо інформацію, щодо норм грошового забезпечення військовослужбовців. Також на веб-порталі Міністерстерства оборони України можна ознайомитися з пільгами та соціальними гарантіями учасників АТО.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.