Прокуратуру Чернігівської області очолив Віктор Носенко. ВІДЕО
Сьогодні Перший заступник Генерального прокурора України Володимир Гузир представив колективу прокуратури Чернігівської області нового керівника ― старшого радника юстиції Віктора Носенка.
У своєму виступі перед колективом прокуратури та запрошеними Перший заступник Генерального прокурора, зокрема, окреслив перспективи введення в дію нового Закону України «Про прокуратуру»; акцентував увагу на тому, що прокуратурою взято курс на непримиренну боротьбу з корупцією у власних лавах.
Також він звернув увагу присутніх на те, що віднині є відкритим і доступним для всіх на сайті Генеральної прокуратури України реєстр кримінальних проваджень про злочини, вчинені під час Революції Гідності.
― Прокуратура Чернігівської області повинна орієнтувати себе і правоохоронні органи Чернігівщини на якнайшвидше об’єктивне і повне завершення проваджень щодо саме цієї категорії злочинів, ― сказав Володимир Гузир. ― Я знаю, що саме на Чернігівщині в листопаді 2013 року почалися ці негативні прояви. Мені також відомо, що там стоїть питання про притягнення до кримінальної відповідальності як представників влади, так і представників правоохоронних органів, але провадження ще не завершено. Вимога Генерального прокурора ― щоб це кримінальне провадження, яке занадто затягнуто, знайшло своє логічне завершення. Я сподіваюсь, що це логічне завершення буде в суді.
У свою чергу, новопризначений прокурор Чернігівської області подякував за довіру і пообіцяв наполегливо працювати на те, щоб її виправдати.
Відео Garmata TV
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.