Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 02:32:54

Визначились із кандидатурами на присвоєння звання "Почесний громадянин Чернігівської області"

30.04.2015   12:42Агенцiя

30 квітня відбулося засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Чернігівської області», яке провів голова обласної ради Микола Звєрєв.

У порядок денний внесено питання про розгляд кандидатур поданих на присвоєння звання «Почесний громадянин Чернігівської області».

Микола Звєрєв зазначив, що вчора на сесії обласної ради був затверджений новий склад комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин», до складу якої входить 25 осіб.

Відповідно до рішення обласної ради «Про заснування звання «Почесний громадянин Чернігівської області», затвердженого 18 червня 2013 року, право представлення кандидатур на його присвоєння мають: голова обласної ради, голова обласної державної адміністрації, постійні комісії обласної ради, депутати обласної ради, міські (міст обласного значення) та районні ради. Звання присвоюється один раз на рік не більше, ніж пятьом особам.

Депутати обласної ради Василь Герасименко та Анатолій Заліський надали до обласної ради документи на присвоєння звання «Почесний громадянин Чернігівської області» двом кандидатурам - Петру Анатолійовичу Крапив'янському і Анатолію Івановичу Москаленку.

Микола Звєрєв зазначив, що це робиться напередодні 70-річчя Великої Перемоги, таким чином ми вшановуємо двох заслужених ветеранів, жителів Чернігівської області.

Москаленко Анатолій Іванович – народився у 1929 році в с. Воргол Путивльського району, що на Сумщині, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, партизан – боєць партизанського з'єднання двічі Героя Радянського Союзу Ковпака С.А., інвалід Великої Вітчизняної війни І групи, двічі воїн-інтернаціоналіст (Чехословакія – 1968 р., Ефіопія – 1997-1998 рр.).

Москаленко Анатолій Іванович – голова обласної організації ветеранів України в Чернігівській області, член президії і ради Організації ветеранів України. Він зробив вагомий внесок в укріплення бойової готовності Збройних Сил, у становлення та розбудову, незалежності та розвитку України, ветеранського і волонтерського рухів області.

Крапив'янський Петро Андрійович - житель м. Ніжина, 1926 р.н., голова (з 1987р.), заступник голови (з 2010р.) Ніжинської міської організації ветеранів України, боєць партизанського з'єднання «За Батьківщину» (1941-1943), учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни у складі ІІІ Прибалтійського фронту(1944-1945), полковник у відставці за довголітню самовіддану роботу по патріотичному вихованню підростаючого покоління. Зробив вагомий внесок у розвиток ветеранського руху у Чернігівській області.

У ході обговорення члени комісії прийняли рекомендації, щоб на наступну сесію обласної ради на присвоєння звання «Почесний громадянин Чернігівської області» внести дві кандидатури – Анатолія Івановича Москаленка та Петра Андрійовича Крапив'янського.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.