Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 22:01:43

Депутати цікавляться процесом мобілізації в області

23.04.2015   08:27Агенцiя

22 квітня відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради по обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії, яке провів заступник голови обласної ради і керівник цієї комісії Валентин Мельничук.

Депутати обласної ради - члени тимчасової контрольної комісії, спільно з представниками громадських організацій заслухали інформацію заступника військового комісара області Юрія Борисова. Він розповів присутнім, що із сьогоднішнього дня в області розпочалася 5 черга мобілізації. На цьому етапі основу мобілізованих складатимуть офіцери запасу в основному із Чернігова та міст обласного значення. Разом з тим, за словами Юрія Борисова, виникають труднощі через те, що чимала кількість військовозобов'язаних не проживають за місцем реєстрації.

В свою чергу, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, член тимчасової контрольної комісії Арсен Дідур озвучив проблему, яка виникає в процесі проведення мобілізації і турбує представників аграрної галузі області. За його словами, коли половині працюючих на підприємстві вручають повістки, то під загрозою опиняється проведення весняно-польової капанії. Арсен Дідур висловився за необхідність пошуку шляхів ефективного виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» та якісно проведення сільськогосподарських робіт.

Учасники засідання дійшли висновку щодо необхідності узгодження мобілізаційних планів. Депутати прийняли рішення звернутися до голови облдержадміністрації з пропозицією сприяти проведенню спільних робочих нарад за участю голів райдержадміністрацій, військових комісарів районів та керівників сільськогосподарських підприємств Чернігівщини.

Крім того, тимчасова контрольна комісія виступила з ініціативою заслухати інформацію військового комісара області про стан мобілізації на черговому пленарному засіданні.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ