Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 04:33:40

Оздоровленню дітей, батьки яких загинули в АТО, і дітей-переселенців – особливу увагу

22.04.2015   11:16

Оздоровлення дітей, батьки яких загинули під час виконання військового обов’язку в зоні АТО, а також дітей із родин переселенців зі сходу країни має бути взяте на особливий контроль. Таку вимогу поставив міський голова Олександр Соколов на засіданні виконавчого комітету 21 квітня.

Основним питанням, що розглядалося на виконкомі, є реалізація державної політики з питань дітей та молоді в місті Чернігові. З доповіддю про роботу в цьому напрямку виступив начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Валерій Семенець.

За його словами, основою реалізації державної молодіжної політики в місті є забезпечення тісної співпраці відділу у справах сім’ї та молоді міськради з громадськими організаціями, що передбачає діяльність за двома напрямами: здійснення спільних заходів та розвиток недержавного молодіжного сектору.

Ключовими аспектами співробітництва з громадськими організаціями є патріотичне виховання молоді, профілактика негативних явищ, гендерні питання, сприяння розвитку творчої молоді, утвердження здорового способу життя, підтримка різних категорій сімей, попередження насильства в сім'ї тощо.

Найпомітнішою протягом останніх років В. Семенець назвав співпрацю з молодіжними громадськими організаціями: «Семаргл», «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень», «Клуб інтелектуальної молоді («КІМ»), «МоЦАРТ», «Місто» (МІ-100), міською дитячою організацією Асоціації гайдів України «Полісяночка», місцевим відділенням всеукраїнської мережі ЛЖВ, Чернігівською лігою КВН, Єдиним Волонтерським Центром тощо.

Керуючись світовими стандартами співпраці державних органів із недержавним сектором, відділ у справах сім'ї та молоді міськради проводить конкурс проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей та молоді міста. За одинадцять років (починаючи з 2003 року) проведено 11 етапів конкурсу, на який було подано загалом 151 проект від 54 громадських організацій. Із них 96 проектів профінансовані повністю та 23 отримали часткове фінансування на загальну суму понад 240 тисяч гривень.

В. Семенець поінформував, що цього року проводитиметься ювілейний 10-й міжнародний табір молодіжного активу «Ювілей на перехресті», куди збираються лідери й активісти громадських організацій міста, які постійно діють у напрямку реалізації молодіжної політики (понад 20 організацій).

Окрему увагу керівник приділив діяльності комунального закладу «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» щодо забезпечення змістовного дозвілля дітей та молоді.

Рішенням виконавчого комітету відділу у справах сімї та молоді міської ради доручено в поточному році провести конкурси проектів програм, розроблених громадськими організаціями, а також продовжувати роботу з реалізації державної політики з питань дітей та молоді в місті Чернігові.

У найближчій перспективі – проведення літньої оздоровчої кампанії, якою має бути охоплено не менше половини дітей шкільного віку.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ