Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 серпня, 04:38:17

Валерій Куліч: Я готовий до нормальної конструктивної співпраці

18.04.2015   08:49Агенцiя

Перший прийом громадян з особистих питань провів сьогодні голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч.

На початку до нього звернулися жителі села Новоселівка Чернігівського району, де вже не перший місяць тягнеться земельний скандал з роздачею землі, яку вони використовували для випасання худоби.

Люди вимагали припинення продажу земель у Новоселівці та відсторонення від роботи тих посадовців, які, на їх переконання, навмисно затягують вирішення питання у правовому полі.

Очільник області пообіцяв детально вивчити усі аспекти даної справи та наступного тижня провести зустріч, на якій крім жителів села будуть присутні представники правоохоронних органів та Державного земельного агентства у Чернігівській області. До останніх у людей чи не найбільше претензій.

За дві години прийому до голови облдержадміністрації звернулися ще декілька громадян та представників громадських організацій зі скаргами на неправомірні з їх точки зору дії представників як обласної, так і місцевої влади. За їх словами, бюрократична тяганина по деяким справам тягнеться роками.

Як наголосив Валерій Куліч, після детального розгляду кожного звернення та перевірки фактів діям посадовців буде дана належна оцінка.

— Я готовий до нормальної конструктивної співпраці. Зловживання службовим становищем і перебільшення влади неприпустиме, ми будемо з цим розбиратися. Усі розпочаті справи мають бути чесно і прозоро доведені до логічного завершення, - висловив свою позицію керівник області.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини