Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 13:21:21

Садіг Тагієв і далі обійматиме посаду голови Апеляційного суду Чернігівщини

11.04.2015   14:53Агенцiя

Найближчі два роки Садіг Тагієєв продовжить очолювати Апеляційний суд області. Колектив суду, згідно з прийнятим у 2014 році Законом «Про відновлення довіри до судової влади», провів таємне голосування.

Обирали голову суду і його заступника. Кандидатур було лише дві: на посаду голови – Садіг Тагієв, заступника голови – Олена Мамонова. Жодних суперечок, все відкрито та прозоро. Висунули кандидатів, виготовили бюлетені, проголосували та затвердили рішення.

Із 45 суддів участь у процедурі обрання взяли 40. Їх голоси розподілилися таким чином: 39 – за і 1- проти Садіга Тагієва; 34 – за і 6 – проти Олени Мамонової. Нові керівники приймають вітання від колег.

В усі часи увага до суддів прискіплива. Сьогодні – особливо – боротьба з корупцією, повернення довіри, наближення до міжнародних стандартів. Садіг Тагієв вже п’ять років працює з колективом апеляційного суду Чернігівщини. Каже, своїм довіряє. За останні пару років роботи у суддів поменшало, розглянули справ на 10-15% менше, але працювати легше від того не стало.

Система суддівства в країні удосконалюється. Садіг Тагієв обіцяє – діяльність Апеляційного суду була і залишиться відкритою.

Останні новини Чернігівщини

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19 11:23

8 квітня відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон 11:20

За інформацією Гідрометцентру, за останні три доби середня температура зовнішнього повітря є вищою +8 градусів, і відповідно до чинного законодавства це дає підстави для офіційного завершення опалювального сезону.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом березня вилучено майже 350 кг незаконно добутої риби та понад 6 км сіток

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом березня вилучено майже 350 кг незаконно добутої риби та понад 6 км сіток 11:16

Протягом березня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 112 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 70 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову).

Соціально незахищені громадяни отримують адресну допомогу

Соціально незахищені громадяни отримують адресну допомогу 10:29

В умовах поширення СOVID-19 та дії карантинних заходів Міністерство соціальної політики України та корпорація «АТБ» з 3 квітня реалізують спільний благодійний проєкт.